Як роблять аборт?

Фото - Як роблять аборт?

Що таке аборт сьогодні знають всі. Це штучне переривання вагітності. Однак багато хто не знає, як роблять аборт. Адже на сьогоднішній день такі операції бувають різними за методом їх проведення. Давайте розглянемо основні типи абортів.
Хірургічний аборт (абразія)

Такий аборт вважається стандартним і проводиться на термінах шість-дванадцять тижнів і пізніше.

Ця операція проводиться виключно в стаціонарних умовах. За допомогою спеціальних розширювачів, лікар розкриває шийку матки і кюреткой (гостра ложка) вискоблює плід, плаценту і слизову оболонку матки. Тому, така процедура ще може називатися вискоблюванням.

Аборт можна зробити як в платній клініці, так і в безкоштовною. Але, як роблять аборт безкоштовно, думаю, всім зрозуміло. Не варто економити на своєму здоров'ї, виділіть гроші і прийдіть в авторитетну клініку до лікарів-спеціалістів.

Як роблять медикаментозний аборт


Це безопераційний тип аборту, він не передбачає хірургічного втручання. Проводиться такий аборт завдяки медикаментам, які жінка приймає всередину, для переривання небажаної вагітності. Таким чином, ризик для здоров'я пацієнтки мінімальний.

Медикаментозний аборт робиться до семи тижнів вагітності, не пізніше. Зазвичай такий вид аборту проходить безболісно для жінки.

Спочатку жінку оглядає спеціаліст-гінеколог. У пацієнтки беруть мазок і проводять УЗД, тим самим встановлюючи термін вагітності. Після прийому лікарського препарату (найчастіше це "Пенкрофтон", "Мифепристон", "Міфегін" тощо) жінка перебуває в лікарні, близько двох-трьох годин. Потім, протягом декількох днів, може спостерігатися досить сильна кровотеча. Через півмісяця проводиться контрольне УЗД і обстеження лікарем, щоб переконатися, що весь плід "вийшов". Може статися так, що плід вийде неповністю (адже по суті, повинен статися викидень). Тоді фахівці запропонують хірургічне втручання.

Як роблять міні-аборт

Міні-аборт робиться терміном вагітності до п'яти тижнів, не пізніше. Робиться така операція за допомогою спеціального вакуумного відсмоктування. Такий аборт вважається менш небезпечним, ніж стандартний хірургічний аборт.

Спочатку робиться УЗД, проводиться огляд лікарем, здаються необхідні аналізи. Спеціаліст обов'язково повинен переконатися в тому, що вагітність не позаматкова. В іншому випадку, може знадобитися хірургічний аборт, так як вакуум-аспірації буде недостатньо для видалення плода. Чим раніше пацієнтка звернулася в клініку, тим краще.

Вакуум-аспірація може проходити як під місцевим, так і під загальним наркозом. Після безпосередньої процедури аборту пацієнтка близько півгодини повинна спокійно полежати. А вже через три-чотири години жінка може повернутися до свого звичайного життя.

Через кілька днів пацієнтка може виявити з'явилися виділення, які нагадують менструальні. Це нормальна реакція організму. Пояснюється вона тим, що гормональний фон жінки після аборту значно змінюється. Через два тижні після міні-аборту, пацієнтка обов'язково повинна показатися лікарю.

Як часто можна робити аборт

Який би вид аборту не був зроблений раніше, повторювати його можна не частіше, ніж раз на півроку-рік. Адже це великий стрес для організму-всі органи, стінки матки повинні повністю відновитися.

Є люди, які зробили один аборт за все своє життя і шкодують про це до кінця своїх днів.

До якого б типу аборту жінка ні вдалася, все одно є шанс ускладнень і всіляких проблем зі здоров'ям у майбутньому. Плюс до всього, аборт засуджується релігією і багатьма членами суспільства, в якому ми з Вами живемо. Тому, слід дуже добре подумати і не відноситься до цього питання легковажно.


» » Як роблять аборт?