До якого терміну роблять аборт?

Фото - До якого терміну роблять аборт?


На жаль, не для всіх вагітність є довгоочікуваним і радісною подією, часто вона закінчується абортом. Ми не будемо розглядати етичну сторону цього питання, а поговоримо про те, до якого терміну роблять аборт, тому що від цього залежить здоров'я жінки і можливість в майбутньому мати дітей. У цьому питанні важливі дві істини:

 • Чим раніше, тим краще.
 • Звернення в спеціалізовану клініку і неприпустимість «кустарних» методів переривання вагітності.Види абортів

Існує кілька видів аборту, здійснювані в залежності від терміну вашої вагітності.

 1. Аборт медикаментозний. Він проводиться до 5 тижнів під суворим контролем лікаря (з обов'язковим проведенням УЗД). Пацієнтка приймає призначений лікарем препарат, від якого плодове яйце гине і виводиться з матки природним шляхом. Якщо матка ослаблена, то додатково призначаються засоби, які викликають скорочення матки. Цей метод самий щадний для пацієнтки.
 2. Міні-аборт або вакуум-аспірація. Проводиться до 7 тижнів. Цей метод також вважається щадним, так при його проводять шляхом вакуумного відсмоктування плодового яйця, в результаті чого ризик травмування матки вкрай низький.
 3. Хірургічний аборт. До якої тижні роблять таку операцію? Зазвичай в термін до 12 тижнів. Він найшкідливіший для жінки, так як після нього максимальну кількість ускладнень аж до безпліддя. Він проводиться шляхом механічного вискоблювання плідного яйця спеціальним інструментом, схожим на петлю.
 4. Штучні пологи. Проводяться до 24 тижнів. Після цього плід вже вважається життєздатним. Проводяться вони виключно за медичними показаннями і тільки в стаціонарі.

Показаннями до штучних пологів є:

 1. порушення плода, несумісні з життям;
 2. ризик для здоров'я, а частіше життя, матері;
 3. згвалтування;
 4. смерть чоловіка;
 5. тюремне ув'язнення;
 6. самовільний аборт або викидень. Він трапляється без бажання жінки і кого-небудь медичного втручання. Викидень часто вимагає терапевтичного і навіть психологічного лікування відбулася матері. Причинами його можуть бути:
  • аномалії у розвитку дитини, несумісні з життям;
  • гормональні порушення;
  • різні важкі інфекції матері;
  • сильний психологічний стрес або фізична травма (наприклад, падіння);
  • порушення будови матки і т.д.

  Точні знання того, до якого терміну роблять аборт, допоможуть вам зрозуміти, які наслідки можуть загрожувати, у разі несвоєчасного звернення за допомогою і уникнути їх. Якщо незапланована вагітність наступила, звертатися до лікарів потрібно якомога швидше.


  » » До якого терміну роблять аборт?