До чого сниться коханець?

Фото - До чого сниться коханець?

Якщо вас цікавить, до чого сниться коханець, відповідь ви знайдете в нашій статті. Також ви дізнаєтеся, до чого сниться колишній коханець жінці.

Якщо жінці, яка перебуває у шлюбі, наснилося, що у неї є коханець, однак насправді це не так, потрібно задуматися, чи все гаразд у неї в стосунках з чоловіком. Такий сон говорить про недомовок, недомовленостях, взаємних образ і претензій, часто приховуваних. Зовні все може бути благополучно, проте внутрішні образи можуть зіпсувати стосунки, тому задумайтеся над цим - краще все з'ясувати і спокійно про все поговорити.

Приснилося коханець може означати для жінки і те, що вона не затребувана, її думки і почуття придушуються. У цьому випадку не потрібно відмовлятися від своїх улюблених занять і захоплень - вони підуть вам тільки на користь, а якщо ви відмовилися від них свого часу - почніть займатися ними знову. Якщо уві сні заміжня жінка відчуває задоволення від зустрічей і близькості з коханцем, їй варто серйозно задуматися. Це говорить про те, що в реальному житті вона може зробити такі кроки, про які їй потім доведеться дуже довго шкодувати.

Нарешті, якщо жінці приснився колишній коханець, то часто це просто означає, що жінка трохи шкодує про колишні стосунки, а в справжніх не відчуває себе досить добре. Хоча часто це просто може означати, що колишній коханець думає і згадує про неї. У будь-якому випадку поява коханця уві сні - привід задуматися про справжні відносинах.


» » До чого сниться коханець?