Що таке доту?

Фото - Що таке Доту?

Сьогодні серед геймерів дуже часто можна почути про гру "Dota". Безліч гравців у світі сьогодні захоплюються їй, однак не всі геймери знають, що таке Доту, як перекладається ця назва і як грати в цю гру. Розберемо докладніше ці питання.

Популярна гра Доту

Dota - це скорочена назва окремої гри. Повна назва - Defense of the Ancients ("Оборона древніх").

З'явилася ця назва спочатку в грі Warcraft 3: Reign of Chaos. У 2005 році геймером Icefrog в грі Варкрафт в многопользовательском режимі була створена карта Dota. З цього моменту ця карта стала популярнішою будь-який інший карти в грі Варкрафт. Мільйони користувачів щодня грали саме на ній, а деякі геймери продовжували модифікацію і вносили нові зміни, щоб урізноманітнити процес.

З часом ідею підхопило безліч інших розробників ігор, і були створені ігри, засновані на механіці Доти. Наприклад, гра HoN або LoL.

Однак у 2009 році права на ідею гри були викуплені компанією Valve, також компанія взяла на роботу розробника гри Icefrog. Спільно з розробником Доти Valve в 2013 році випустила ремейк гри під назвою Dota 2, яка зараз є дуже популярною по всьому світу серед геймерів.

Сьогодні зазвичай саме про гру Доту 2 і кажуть геймери.

Правила гри

Правила гри прості - ви керуєте одним персонажем з різними здібностями на карті з двома базами. Вам необхідно вбивати ворожих істот, "качати" свого персонажа, тобто підвищувати рівень, отримувати нові здібності. Головна мета - знищення ворожої бази.

Якщо вас зацікавила гра, відвідайте розділ DotA.


» » Що таке доту?