Як грати в доту новачкові?

Фото - Як грати в доту новачкові?

На сьогоднішній день Dota є однією з найбільш популярних рольових онлайн-ігор в світі, тому не дивно, що ця командна MOBA зуміла зібрати багатомільйонну аудиторію. Кількість користувачів даної гри стрімко збільшується з кожним днем, але в Dota є безліч нюансів, тактик і персонажів, що не дозволяє початківцю кіберспортсменом в короткий проміжок часу освоїти цю гру, тому в цій статті будуть дані практичні поради про те, як грати в доту новачкові , щоб не накликати на себе гнів товаришів по команді.
Установка гри

Завантажити клієнт гри можна на наступному сайті: офіційний сайт Dota. Після установки клієнта необхідно вибрати сервер і режим гри. Більш докладно про те, як почати грати в першу доту ви можете прочитати в статті: Як грати в доту.

Для гри в Dota 2 необхідно встановити платформу Steam, зареєструвавши профіль. У розділі меню "Магазин" ви зможете безкоштовно завантажити цю гру і почати нею користуватися.

Механіка, завдання і тактика гри

Офіційний режим гри: битва двох команд 5 на 5. Гравцеві доступний вибір з 112 персонажів (в Dota2 на поточний момент - 108). Визначитися з вибором персонажа вам допоможе стаття: ким грати в доту 2. Карта Dota поділена на дві сторони: Світло і Тьма, кожна з яких знаходиться під контролем однієї з команд. У грі є три лінії: верх (top), центр (mid), низ (bottom або bot). Шлях по кожній з ліній зміцнюється захисними баштами (2 зовнішні і 1 внутрішня), які атакують ворожих Крип - віртуальних монстрів, яких повинні вбивати гравці, щоб отримувати досвід і золото. Завдання протиборчих команд знищувати ці вишки, щоб дістатися до Трону - головної споруди в грі, після знищення якого команда здобуває перемогу. Трон також має захист - 2 силові вежі.

Тактичні поради про те, як треба грати в доту, щоб перемогти:

  • наносите Кріпі останній (нині добиває удар) - за це дається додаткове золото і досвід;
  • Взаємодія зі своїми товаришами по команді - спільно легше знищувати вишки і ворожих гравців;
  • правильний вибір персонажів - це 50% перемоги, тому пам'ятайте, що команда повинна складатися з двох гравців підтримки, центрального гравця, гравця, який завдає основної шкоди по ворогам і допоміжного атакуючого гравця.

» » Як грати в доту новачкові?