Як грати в доту?

Фото - Як грати в доту?

Свої розумові здібності можна розвивати по-різному. Одні читають книги, інші збирають складні головоломки або розгадують логічні загадки. А, є ті, хто грає в онлайн ігри.

Однією з найпопулярніших ігор в цьому плані є доту. Для успішного розвитку свого персонажа в грі Вам необхідно прочитати літературу, з якої стане відомо, як почати грати в доту або запитати у тих, хто в неї грає.
Осягаємо ази

Як почати грати в доту? Доту являє собою комп'ютерну гру стратегічного жанру. Вона є гібридом RTS і RPG. Основне завдання - своїм героєм знищити противника.

Спочатку гра створювалася для битви з іншими людьми. Для того, щоб відчути всі принади гри, необхідно пограти в гру режимі онлайн. Щоб підключитися для гри в доту необхідно:

 • Вибрати сервер, на якому будете грати. Найпопулярнішим сервером є Гарена. Даний сервер відзначається своєю простотою, зручністю та чудовим технічним характеристикам. Тут завжди дуже велика кількість гравців щодня.
 • Перевірте, щоб версія гри warcraft 3 разом з дотой були останніми.
 • Потім Вам необхідно завантажити безкоштовний клієнт на сайті garena.com. Саме, з його допомогою з'явиться можливість безкоштовного пошуку всіх гравців.
 • Зробити установку скаченного клієнта і провести через нього реєстрацію. Тільки в тому випадку, якщо Ви не були зареєстровані на сайті.
 • У списку ігор вибрати warcraft 3. У списку вибору кімнат вибрати ту, куди можна підключитися, після чого натискаєте кнопку пуск.

З дотриманням цих вимог Ви зможете підключитися до гри. Тепер, постає інше питання, а як же в неї грати? Для цього необхідно враховувати наступні нюанси:

 • Необхідно знати, що в онлайн грі бере участь дві команди. У кожній команді приймає участь п'ять чоловік. Саме, дане явище спонукає до тактичних дій, бо в іншому випадку Ви будете розгромлені.
 • З першого пункту видно, що треба намагатися підключатися до кімнати до тих гравців, з якими Ви вже мали справи, так як в іншому випадку Вам буде важко в тактичному плані. Часто, Вас будуть викидати з кімнати, так як новачок і багатьох аспектів, тонкощів у грі команди не знаєте. Так що, слід створити свою команду, рекомендується запрошувати персонажів, які мають приблизно однаковий рівень.
 • Ви повинні визначитися, яким персонажем будете грати. Персонажів налічується більше ста, при цьому кожен день їх кількість оновлюється і збільшується. Кожен персонаж прекрасний по - своєму. До вибору персонажа підійдіть відповідально, так як надалі грати і розвивати його Вам.
 • Можете входити в гру, де виберете потрібного героя, після чого починайте грати. Всі герої різні і мають індивідуальні здібності. Для кожного героя можуть використовуються спеціальні артефакти.
 • Купуйте речі. Вони вибираються залежно від характеристик героя, його інтересів. Кожна річ має свої магічні якості.
 • прокачка героя здійснюється завдяки грі по Інтернету. Прокачувати - це означає збирання золота, коштовностей, артефактів, досвіду і багато заклинання. Основне джерело досвіду - це перемога на ворожими героями. Можна використовувати ботів, для того, щоб прокачати Вашого героя. Як грати в доту з ботами? Суть, практично, не змінюється, боти тільки більш передбачувані, ніж гравці у всесвітній павутині. В кінці кожної битви, в разі перемоги, Ви отримуєте кількість очок досвіду.
 • Перемога залишиться за Вами тільки тоді, коли Ви повністю знищите команду противника разом з його базою.

Удосконалюємо майстерність

Вищесказане можна оголосити керівництвом для новачків по онлайн грі Доту. Плюси гри полягають в багатьох аспектах, які можна дуже довго перераховувати. Сам геймплей може впливати на поведінку як союзників, так і ворогів, ботів, на характеристики предметів, які Ви знайшли, придбали або отримали в ході сутичок. На геймплей велику роль грає кількість Ваших смертей, результат основної битви з іншим героєм, знайдені артефакти. Звідси можна помітити, що гра по Інтернету є непередбачуваною і залежить від багатьох факторів. Визначальну роль у формуванні сюжету гри грають Ваші дії, дії союзників і ворогів.

Тепер, розглянемо питання, як правильно грати в доту? Для більш успішній грі в доту Вам необхідно дотримуватися наступні поради:

 • Ваша мишка насичена багатьма додатковими кнопками, тоді слід всі ці кнопки задіяти в справу. Зрозуміти, як навчитися грати в доту, буде набагато простіше завдяки такій мишці, а сутички стануть більш швидкими з Вашого боку.
 • У середині гри необхідно уважно стежити за міні-картою, розміщеної внизу монітора. Тоді Ви зможете затемнити невидиму частину екрана.
 • Якщо знайдений артефакт не хоче взаємодіяти з аурою героя, просто перекладіть його в лівий верхній слот. Тоді артефакт запрацює.
 • Якщо невидимки перемогли героя, ні в якому разі не купуйте гем. У даній ситуації рекомендується ставити глазики.

При дотриманні цих вимог Ви швидко освоїте гру і перейдете з новачка на більш високий рівень. З переходом на високий рівень героя, гра стає більше захоплююча. Як бачите, зрозуміти як грати в доту, зовсім не важко, головне, вникнути в сам процес.


» » Як грати в доту?