Dota 2: як створити речі?

Фото - Dota 2: як створити речі?
Дивіться відео

Dota 2: як створити речі?

Ігрові речі в Dota 2 займають одне з перших місць за важливістю, при чому, як у самому геймплеї, так і в колекціонуванні або створенні item'ов для Workshop. Щоб ви володіли навичками крафта речей в грі, створення моделей зброї чи одягу для Workshop'a, а також знали, як можна модифікувати речі з рюкзака, в даній статті буде розглянуто, як створювати речі в доту 2 у всіх її аспектах.

Створення речей в геймплеї Dota 2

Без посилення свого гравця матч виграти не вийде, але для підвищення характеристик персонажа і набуття ним додаткових ефектів в Dota 2 створено маса речей, які відрізняються вартістю, можливістю модернізації, активними і пасивними абілка, а також доцільністю їх придбання тим чи іншим юнітом. У першу чергу, необхідно знати просту істину: гравці підтримки збирають речі для посилення гравців атаки і ослаблення противників, гравці атаки Крафт item'и для підвищення власної сили і захисту, тому:

  • Urn of Shadows, Mekansm, Pipe of Insight, Vladimir's Offering, Drum of Endurance, Scythe of Vyse, Force Staff - будуть корисні для САППОРТ;
  • Butterfly, Skull Basher, Desolator, Satanic, Daedalus, Divine Rapier, Heart of Tarrasque - будуть корисні для гравців атаки.

Це основний список корисних предметів. З повним списком можна ознайомитися на сайті Предмети Dota 2, а також у самій грі, відвідавши магазин на одній з ліній. Для того щоб дізнатися, з чого збирається предмет, достатньо натиснути на нього один раз лівою кнопкою миші, і на екрані з'являться його складові.

Модернізація предметів з рюкзака Доти 2


Для того, щоб в Dota 2 створити речі з індивідуальними іменами, описами або спеціальними рунами, які будуть рахувати кількість ваших перемог, вбивств, встановлених Варда і рази, коли вами була надана допомога, необхідно в інвентарі мати такі предмети:

  • Genuine Іменний ярлик - дозволяє перейменувати річ;
  • Genuine Ярлик для опису - дозволяє змінити опис речі;
  • Розписана руна - підрахунок вбивств / Варда / перемог і т.п .;
  • Artificer's Hammer - дозволяє дістати руну з предмета;
  • Artificer's Chicel - дозволяє створити місце для руни в предметі.

Активація всіх предметів проводиться правою кнопкою миші - необхідну дію.

Предмети Dota 2 і Workshop

Досить модним хобі серед гравців стало створення речей. Геймери розробляють індивідуальний дизайн екіпіровки або зброї персонажів і пропонують співробітникам компанії Valve додати їх у Магазин. Якщо річ набирає встановлену кількість голосів, то її випускають у Магазин для продажу.

Щоб зайнятися створенням речей, необхідно мати:

  • 3D-редактор (наприклад, Blender);
  • вихідні моделі екіпіровки - Предмети персонажів;
  • навички веб-дизайнера.

Докладний відео-урок про використання програми можна подивитися на нашому сайті.

До слова, якщо ви захоплюєтеся створенням речей не тільки в Dota 2, але і в інших іграх, то рекомендуємо прочитати статтю Як робити речі в майнкрафт (Minecraft).


» » Dota 2: як створити речі?