Як зробити раколовку?

Фото - Як зробити раколовку?

Ловля раків завжди користувалася популярністю. Адже раки, це не тільки смачний і корисний морепродукт, але й для багатьох - основний спосіб заробітку. Звичайно, ті, хто таким способом заробляють собі на життя, купують раколовку, але, що робити тим, хто не має можливості купувати часто раків, але шалено любить їх в чистому вигляді або приготовані з них страви? Крім того, як відомо, найбільш вишукані страви готують з морепродуктів, а саме - з раків. Так що, ви зможете порадувати різними новинками кухні всю вашу сім'ю. Отже, в цій статті ми розповімо про те, як зробити раколовку своїми руками.
Виготовлення раколовки своїми руками

Для початку зазначимо, що конструкція, як і сам спосіб виготовлення раколовки, досить прості і не займають великої кількості часу. Вона складається з дротяного кільця, сітчастого куля і прив'язаного до неї шнура, для підйому і опускання у воду. Дотримуючись усіх представлених нижче нами етапів виготовлення раколовки, у вас не виникнуть труднощі, і ви уникнете помилок.

Матеріали:

 • Нержавіюча сталевий дріт розміром в діаметрі 4 мм;
 • Капроновий шнур;
 • Капронова нитка;
 • Човник;
 • Рибальська дель з осередками 2 см;
 • Пінопласт.
 • Електричне зварювання.
 • Напилок.

Інструкція:


Розглянемо покроково процес виготовлення раколовки своїми руками.

 • Беремо сталевий дріт і згинаємо її в кільце діаметром 700мм. Після чого, кінці зварює електричної зварюванням. Далі кінці обробляємо напилком, так як вони не повинна бути гострими. Адже в такому випадку, вони можуть порвати капронову нитку, яка відіграє важливу роль у виготовленні раколовки.
 • Беремо рибальську дель і вирізаємо так звану «косинку» потрібного нам розміру.
 • Робимо куль глибиною 25см. Але можна і глибше робити, в цьому ви розміри визначаєте самостійно.
 • Беремо капронову нитку і човник, за допомогою яких пришиваємо «косинку» до дротяного кільцю, після чого зшиваємо куль.
 • Тепер беремо три шматки шнура і прив'язуємо їх до кільця, так само прив'язуємо капронову нитку разом з гаком, основний шнур з поплавком у вигляді пінопласту.

Корисні поради

Говорячи про те, як зробити раколовку, так само відзначимо, що поплавок повинен бути довгастої форми, і пофарбований в червоний або синій колір. До речі наживка може бути різною, не тільки з пінопласту, але й з житнього хліба, макухи та інших продуктів. Так що в цьому питанні можете проявити творчість, або просто піти в риболовочний магазин і окремо купити на свій смак і колір. А довжина шнура, за допомогою якого ми будемо опускати, і піднімати раколовку, робиться відповідно до глибини обраного вами водойми.

Як бачите, виготовлення раколовок досить проста процедура і займе не більше півтора години, якщо говорити про першу такій роботі. У подальшому процес виготовлення займатиме не більше 45 хвилин. Крім того, варто сказати, що подібні раколовки виготовлені своїми руками, набагато краще, ніж магазинні, так як ви робите їх під себе. У підсумку вони зручніші, і набагато міцніше. Що стосується, самого використання раколовки, то для тих, хто подібною справою займається вперше, відзначимо, що її потрібно залишати у водоймі на ніч і забирати вранці. Найчастіше попадаються не тільки раки, а й риба, так що ваш вечеря буде набагато різноманітніше, ніж ви можете припускати.

Тепер ви знаєте всі деталі того, як зробити раколовку. Відео на дану тему ніколи не буде зайвим, тому що з'являються нові способи виготовлення різних моделей раколовок і деталей до них. І якщо ловля раків для вас часте заняття, то не лінуйтеся переглядати подібні матеріали і вдаватися до нововведень, які зроблять ваш улов набагато багатше і сам процес ще цікавіше і цікавіше. Оскільки даний вид захоплення несе в собі не тільки бажання отримати великий улов, а й розважитися таким чином, оскільки це захоплююче заняття.


» » Як зробити раколовку?