Як зробити барабан?

Фото - Як зробити барабан?

Перше, що вам потрібно буде зробити - це визначитися, навіщо вам барабан, щоб після закінчення роботи він не припадав пилом у кутку. Далі ви дізнаєтеся, як зробити барабан в домашніх умовах.
Барабан з ДВП 

Головним матеріалом буде фанера, яка представляє собою несучу конструкцію. Беремо п'ятишаровий лист фанери 30 см на 122 см (діаметр барабана вийде 38,83 см). Щоб зігнути лист фанери в циліндр потрібно скористатися гарячою ванною (40 - 60 ° C), оскільки в звичайному вигляді фанера може зламатися. Занурити лист необхідно на ніч, але доведеться стежити за тим, щоб вода не остигала. Після того, як пройде цей час, потрібно взяти міцну мотузку, і акуратно згинаючи лист, фіксувати їй кожне положення. Вам необхідно буде домогтися такого положення, щоб один кінець фанерною пластини заходив на інший (повинна вийти цифра 6). На наступний ранок необхідно поміняти кінці місцями, тобто тепер другий повинен заходити на перший кінець. Потім потрібно підвести кінці так, стики строго між собою з'єдналися, закріпіть удачу мотузкою (можна поставити розпірки) і знову занурте в гарячу воду.

Перед тим, як зробити барабан своїми руками, необхідно відрізати лист ДВП тієї ширини, яка вам потрібна, довжина повинна бути трохи менше довжини фанери. Мотузку, не знімайте. Вставте отримані листи всередину, щоб прикріпити ДВП з фанерою використовуйте епоксидної смоли або клей. Після цього потрібно почекати добу, а тільки потім знімати мотузку.

Для зовнішнього оздоблення потрібен лист ДВП, довжина - трохи більше фанери, ширина - як у фанери. Клеїмо теж епоксидкой, причому поступово і кожне положення фіксуємо саморізами (відстань не повинна бути більше 15 см). Всі надлишки необхідно сточити або спиляти.

Вони виконуються з ДВП і водопровідних хомутів. Потрібно вирізати з листа ДВП тонкі смужки (2-3 см), довжиною трохи більше, ніж барабан. З них буде зроблено рухоме кільце. Для кільця необхідні 2 смужки, один довшим на 1 - 1,2 см. Склейку потрібно проводити на самому інструменті, при цьому його потрібно закрити поліетиленом.


Потім споруджуємо натягивающий механізм з хомутів (діаметр 4-5 см), розпрямляємо їх і розрізаємо, свердлимо дірочки. У кільці робимо щілинки, вставляємо всередину кінець хомута, фіксуємо самими маленькими шурупчиків. Інший кінець розтягуємо на повну, кільце прилаштовуємо до краю інструменту, фіксуємо хомут на поверхні барабана.

Остання дія - установка мембрани. Для чого потрібно зняти кільце з хомутів, вставити еластичну плівку, яка буде виконувати роль мембрани, повернути кільце на місце, затягнути його знову і натягнути мембрану, за допомогою закручування малих хомутів з боків.

Барабан з паперу

Далі піде мова про те, як зробити з паперу барабан. Першим ділом креслимо на папері кола (можна використовувати мисочку), вирізаємо їх. Далі окреслюємо лінії уздовж аркуша паперу, які гратимуть роль кріплення між нижнім і верхнім колом барабана. Циліндр виготовляємо за допомогою склеювання швів клеєм ПВА. І залишиться останнім з технічного боку - склеїти них і верх барабана, між якими знаходиться кріплення. Все готово. Залишиться тільки прикрасити його із зовнішнього боку. Фломастери можна використовувати, як барабанні палички.

Барабан для поля чудес

Далі ви можете дізнатися, як зробити барабан поле чудес у себе вдома. Для цього барабана, потрібно розділити коло на сектори, які необхідно підписати їх значення. Потрібні призові суми, сектор "нуль", сектор "банкрут", сектор "плюс", сектор "х2" і сектор "приз". Барабан робиться з дитячої дзиґи, куди прикріплюється стрілка, і наносяться всі значення. Дошку з задуманим словом можна зробити з дошки для малювання, де пишуть букви і затуляють їх чорними квадратами.


» » Як зробити барабан?