Як зробити "поле чудес"?

Фото - Як зробити

Важко знайти людину, яка б не чула про гру Поле чудес. Вже багато років ця телевізійна програма збирає родини ввечері біля телевізора і дарує масу приємних вражень. Багато хто б хотіли стати її учасником. Але зі зрозумілих причин, не кожному судилося опинитися в студії програми. Це зовсім не привід впадати у відчай, адже при бажанні кожен може самостійно організувати цю веселу гру прямо у себе вдома. Ця стаття допоможе вам дізнатися, як зробити поле чудес.
Як зробити барабан

Для початку потрібно підготувати необхідний реквізит. Головним і необхідним предметом є барабан. Його можна виготовити з ватману, попередньо надавши йому форму кола. Потім, за допомогою фломастерів чи олівців необхідно розділити його на сектори, і позначити кожну клітинку. Крім призових очок варто додатково вказати сектор «нуль». Нагадаю, що якщо стрілка потрапляє на цей сектор, то хід переходить до іншого гравця.

Також вкажіть сектора «банкрут», «плюс», «х2». Поле «банкрут» обнуляє рахунок гравця, «плюс» дає можливість відкрити будь-яку букву загаданого слова, а «х2» подвоює набрані гравцем окуляри. Не забудьте і про найприємніше секторі «приз», який дає шанс на отримання цінного подарунка.

Решта вільними осередку заповніть призовими окулярами різного номіналу. Поле барабана готово! Як зробити барабан Поле чудес аналогічний барабану телевізійної програми? Це досить проблематично, і тому можна використовувати саму звичайну дитячу дзигу, до якої буде прикріплена стрілка.

Як зробити ігрове табло

Тепер потрібно зайнятися ігровим табло, де буде розташовано загадане слово. Можна звичайно використовувати звичайну дошку, і вписувати в кожну порожню клітинку відгадати букву, але можна зробити й інакше. Необхідно вирізати кілька однакових квадратів чорного кольору, які і будуть ховати кожну букву загаданого слова.


В якості основи, на якій буде написано слово, прикрите квадратами, можна використовувати звичайний аркуш паперу, або ж дошку. Потрібно постаратися закріпити квадрати таким чином, щоб вони не впали в найважливіший момент. Для цього можна скористатися звичайними канцелярськими кнопками, наприклад.

Підготовка до гри

Для того щоб гра надовго відклалася в пам'яті учасників, організатору варто подбати про призи і подарунки, нехай і самих банальних. Для того, щоб зробити гру поле чудес ще більш захоплюючою і цікавою, можна написати невеликий сценарій. Все необхідне вже приготовлено, і можна починати гру.

У Поле чудес можуть грати максимум чотири людини, тобто один ведучий, який стежить за дотриманням правил і записує зароблені учасниками окуляри, і троє гравців. На папері або дошці записують слово, і закривають його чорними квадратами. Пора обертати барабан!

Правила гри всім дуже добре відомі. Гравці по черзі крутять барабан, набирають очки і намагаються відкрити літери. Виграє той гравець, хто першим відгадає загадане слово цілком. Ця гра не знає обмежень за віком, і буде цікава і дітям і дорослим, адже рівень гри визначається складністю загаданого слова.

Зовсім не дивно, що багато педагогів використовують дану гру в методичних цілях, проводячи відкриті уроки та подібні заходи. Так, витративши всього кілька годин для приготування всіх необхідних деталей, можна зробити відмінну гру і дарувати радість рідним і близьким мало не щовечора. Тепер ви знаєте, як зробити гру поле чудес.


» » Як зробити "поле чудес"?