Як грати в ерудит?

Фото - Як грати в ерудит?

У настільну гру ерудит можуть грати від двох осіб. Перемагає той, хто набере більшу кількість очок. Слова складаються з літер по вертикалі або по горизонталі.

На початку гри фішки перемішуються. Кожен учасник отримує по 7 фішок з літерами. Гравці самі вирішують, хто буде ходити першим. Перше слово на поле повинно потрапляти на клітку в центрі поля, вона відзначена спеціальним кольором.

За один хід учасник може скласти слово з фішок на руках. Якщо ходів немає, то гравець може поміняти фішки з руки, після чого пропускає хід.

Після того, як гравець склав слово, підраховуються окуляри. Сума очок складається з окулярів на кожній букві, а також бонусів, за розміщення слів на певних клітинах. Окуляри букв, розміщених на зеленій клітці, подвоюються, а на жовтій - потроюються. Найвигідніше розташовувати слова саме на цих клітинах.

На ігровому полі є бонуси для слів. Якщо слово проходить через синю клітку, то сума очок ВСЬОГО слова удваітся. Якщо ж слово гравця проходить через червону клітку, то сума очок за слово утраіватся.

У грі є універсальна фішка. Вона відзначена символом *. Ця фішка може використовуватися як будь-яка буква, за бажанням гравця.

Сподіваюся, тепер ви будете знати, як грати в ерудит.

Вдалої гри!


» » Як грати в ерудит?