Як користуватися samp?

Фото - Як користуватися SAMP?

Для того щоб грати в SAMP (San Andreas), потрібно завантажити і встановити гру. Щоб завантажити повну версію гри, можна зайти на офіційний сайт і зробити це безкоштовно. Також «San Andreas» можна завантажити на багатьох форумах і сайтах, правда, це будуть неліцензійні версії. Найкраще брати версію, в якій мало доповнень або вони зовсім відсутні, оскільки різні моди в грі змушують її гальмувати. Коли гра буде встановлена, можна дізнатися, як користуватися SAMP.
Скачування і установка SAMP

Багато гравців, на форумах, в соціальних мережах і на різних сайтах викладають посилання, за якими можна скачати SAMP. Тільки треба бути обережними, щоб замість гри не завантажити віруси. Тепер, коли скачування завершено, необхідно встановити клієнт SAMP. Щоб це зробити, потрібно знати, як користуватися SAMP. Відкрийте вікно установки, вам запропонують прочитати угоду, ознайомтеся, натисніть «Далі». Виберіть папку, куди будете встановлювати гру на своєму комп'ютері. Натисніть на папку з грою кнопкою миші, таким чином вибираючи її для подальшої установки клієнта. Тепер гра почне встановлюватися, коли процес буде завершений, натисніть «Ок», щоб підтвердити і вийти.

Запуск SAMP

Для запуску програми можна скористатися таким способом: меню «Пуск» - «Всі програми», у вікні вибрати потрібну. Можна просто відкрити папку, в якій знаходиться гра. Тепер потрібно підключитися до сервера. У вікні в полі «Name» введіть свій нік або ім'я, під яким ви будете грати.

Після запуску потрібно вибрати розділ «Servers Internet», відкрити його. У вас з'явиться список всіх доступних серверів для гри, вибирайте той, на якому грають найбільше людей, який більш затребуваний. Біля адреси та імені не повинно стояти цифри «0». Нуль означає, що даний сервер порожній. Знайдіть у вікні поле «Add Server», куди ви повинні ввести сервер для гри. Виберіть потрібний сервер, додайте його в поле, потім в поле з IP-адресою потрібно ввести дані того сервера, який потрібен вам. Натисніть «Ок», процес підключення завершений. Для того щоб увійти на сервер, підключитися до нього і грати, знайдіть у вікні розділ «Підключення» або «Connect».

Якщо ви входите на сервер в перший раз, повинні зареєструватися. Введіть пароль, нік і e-mail, якщо потрібно. От і все, можна грати! А як грати, ви знаєте самі!


» » Як користуватися samp?