Як зв'язати светр спицями?

Фото - Як зв'язати светр спицями?

В'язаний светр є незамінною частиною зимового гардеробу, зігріваючи і в люті морози і в сильні вітри. Тому, кожна рукодільниця в першу чергу намагається зв'язати теплий светр, прикрашаючи його всілякими і різноманітними візерунками. Коротя вечори з клубками ниток і спицями, вже через тиждень можна буде милуватися готовим виробом. Для початківців в'язальниць щоб точно зрозуміти, як зв'язати светр спицями, можна знайти докладний опис і схеми в журналах з в'язання або в інтернеті.
Нюанси роботи зі спицями

При роботі зі спицями і нитками слід знати кілька нюансів для подальшої успішної роботи. По-перше, для светри найкраще використовувати акрилову пряжу або комбіновану, тобто, яка складається з вовни, поліестеру і т.д. Далі не пошкодуйте часу для перемотування мотків ниток в клубки. Це допоможе Вам при в'язанні, оскільки клубок буде провертатися, і нитку не треба буде розмотувати, що трохи прискорить темп Вашої роботи.

Етапи в'язання светри

Набираємо петлі і в'яжемо гумку і основну частину

Коли все підготовлено, можна приступати до роботи. Першим етапом є набір потрібної кількості петель. Далі переходимо до вив'язування гумки. Для цього потрібно чергувати лицьові петлі з виворітними. Після чого плавно переходимо до основної частини. Тут можна повністю проявити свою фантазію і зв'язати немислимі візерунки. Все залежить від Вашого бажання та вміння. Якщо ж навичок в'язання не так вже й багато, то можна обмежитися простим візерунком. У такому випадку не виникне проблем, як в'язати светр спицями.

В'яжемо рукави і горловину


Після того як основна частина буде готова, можна приступати до в'язання рукавів. Починають їх в'язати все також з гумки, а потім переходять до звичайної в'язці. Найголовніше це уважно вважати петлі і не збитися з рахунку, оскільки Ви ж не хочете мати різні рукава. Якщо помітили помилку, то краще не полінуйтеся і перев'яжіть деталь. А якщо Ви випадково додали зайву петлю, то при подальшій в'язці виправте свою помилку шляхом зменшення петлі. Після того як всі деталі готові, залишається тільки пов'язати горловину. Існує безліч фасонів горловини. Звичайно ж, вони відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом але і ступенем складності в'язання. Вибирайте саме той фасон, який буде Вам під силу зв'язати. Оскільки ця частина светри знаходиться завжди на виду, то ніяких похибок не повинно бути. Потрібно ретельно продумати, як в'язати горловину светра спицями, щоб потім вони не здавалося неохайним. Після того як всі деталі пов'язані, залишається тільки зшити їх. Зазвичай вони зшиваються тими ж нитками, що і в'язалися. Для цього достатньо придбати спеціальну голку з великим вушком.

Допомога у виборі

Якщо Вам важко уявити, який светр Вам хотілося б зв'язати, то в наш час цю проблему легко можна вирішити. Достатньо купити журнал з в'язання і відшукати вподобану модель виробу. До красивої фотографії зазвичай додається або схема, або докладний опис роботи. В інтернеті також можна знайти в'язання светри зі схемами спицями. Пам'ятайте про те, що в таких схемах можуть бути помилки, тому якщо Ви працювали за схемою, а потрібної деталі так і не вийшло, не варто грішити на свою неуважність або недолік вміння, оскільки в схемах з журналів чи інтернету можуть бути помилки. Просто подивіться уважно на деталь і постарайтеся виправити похибки самостійно.

Як же бути, якщо не виходить знайти в'язану річ зі схемою? Для цього потрібно в пошуку набрати: як в'язати светр спицями. Схеми та додаткові рекомендації ви знайдете на багатьох сайтах, які пропонують саме те, що вам підійде. Залишиться тільки визначитися з фасоном і запастися терпінням, оскільки саме старанність, уважність, бажання і терпіння дозволять створити унікальну річ своїми руками. Як всім відомо, найкращий подарунок - це подарунок, зроблений своїми руками, оскільки в нього вкладена частинка душі.


» » Як зв'язати светр спицями?