Як в'язати п'яту носка спицями?

Фото - Як в'язати п'яту носка спицями?

Якщо ви зв'яжіть спицями теплі шкарпетки для всіх членів сім'ї, то вони обов'язково будуть вам вдячні. Але якщо ви новачок, то ви напевно не знаєте, як в'язати п'яту у носка, але доклавши трохи старань у вас все вийде, головне - слідувати інструкції викладеної нижче.
В'яжемо п'яту біля носка

  • Для того щоб зв'язати шкарпетки, слід запастися двома в'язальними спицями, основний вовняною ниткою і суворою або синтетичною ниткою.
  • Перед тим як в'язати п'яту у шкарпеток необхідно пов'язати його стінку. Для чого слід взяти в роботу першу та четверту спиці. В'язати потрібно саме лицьовими петлями, причому кількість прямих і зворотних рядів, має дорівнювати бажаної висоті п'яти.
  • Розрахувати число необхідних рядів можна таким способом: у вас повинно вийти однакову кількість кромок петель, як було на одній спиці. Після цього можна приступати до в'язання чашечки п'яти. В першу чергу, слід поділити зв'язане полотно на 3 рівні частини і розмістити їх на різні спиці. Якщо раптом залишиться непарна петля, то її можна приєднати до середини.
  • Тепер можна пов'язати 1 ряд виворітними петлями. На початку 6 петель з лівого боку, потім середні петлі. Остання петелька середини повинна бути провязав виворітного спільно з петелькою правого боку. Решта бічні петлі потрібно залишити непровязаннимі і перевернути в'язання, і перед вами буде лицьова сторона п'яти.
  • Необхідно зняти кромочную петлю на робочу спицю і підтягнути її тугіше. Потім слід пов'язати лицьовими петлями середню частину, але при цьому залишивши її останню петлю непровязанной, провязать її лицьовій за задні стінки, разом з першою бічний петлею і знову перевернути в'язання.
  • В'язати п'яту слід, таким чином, поступово провязивая всі бічні петлі п'яти носка, щоб у підсумку непровязанной залишилася тільки середина п'яти. Після цього слід провязать останній лицьовій робочий ряд і п'ята майбутнього носка готова! Тепер ви знаєте, як в'язати п'яту носка спицями, і зможете порадувати своїх рідних оригінальними виробами.

» » Як в'язати п'яту носка спицями?