Як намалювати море?

Фото - Як намалювати море?


Для малюнка приготуйте аркуш паперу й олівець і запам'ятайте, що немає нічого складного в тому, щоб дізнатися, як намалювати море поетапно. Найкраще вибирати тверді олівці для начерку і м'які для тону і тіней.

Послідовність дій:

  • Перш за все, намалюйте лінію горизонту. Так як головним на малюнку буде море, то проведіть лінію на висоті трьох чвертей листа. Небо займе меншу частину зображення.
  • Тепер потрібно позначити лінію берега і відокремити море від суші. Для цього від нижньої межі листа проведіть вигнуту лінію до горизонту. Це і буде кордон берега.
  • Звичайно, берег ніколи не виглядає, як рівна дуга. Тому, уздовж намальованою кривою намалюйте контур хвиль, які б'ються об берег. Ближче до лінії горизонту, тобто, зверху аркуша, намалюйте кілька великих каменів або скель. Так зображення вийде більш реалістичним. На лінії горизонту також можна розташувати кілька островів або гір, що видніються вдалині.
  • Після того, як контури намальовані, можна приступати до опрацювання деталей. Спочатку намалюйте піну на хвилях. Прорисуйте деталі каменів, покажіть тріщини і вигини. На березі можна зобразити якісь рослини або крабів, повзучих по піску.
  • Ви дізналися, як намалювати олівцем море. Тепер малюнок потрібно завершити. Для цього візьміть більш м'який олівець і накладіть тіні і тон. Якщо ви хочете зробити кольоровий малюнок, то візьміть кольорові олівці чи фарби. Виберіть відповідні кольори для кожного елементу і не забудьте про тіні і відблиски.
  • Після того, як малюнок розфарбований, подивіться на нього в цілому, додайте деталі, яких, на вашу думку, не вистачає. Можливо, вам захочеться обвести контури для більшої виразності. Тепер ви знаєте, як намалювати море своїми руками.

Докладніше про те, як намалювати море, Ви можете побачити нижче.

Фото - Як намалювати море

Стаття підготовлена за матеріалами сайту dragoart.com.


» » Як намалювати море?