Як намалювати Френкі?

Фото - Як намалювати Френкі?

Френкі, з мультфільму Школа Монстрів, дивно популярна героїня, як серед хлопчиків, так і серед дівчаток. Мало хто з поціновувачів цього сімейного мультфільму замислювався про те, що головну героїню можна намалювати самому. Візьміть чистий аркуш паперу і олівець, а далі дотримуйтесь інструкції, так ви дізнаєтеся, як намалювати Френкі Штейн.
Покрокова інструкція

  • Крок 1. Намалюйте коло, який стане основою голови. Далі рівними лініями окресліть лінії шиї, плечей, рук. На обличчі намітьте дві лінії зачіски. Зверніть увагу на малюнок, і подібно до нього зобразите дві фігури, які згодом послужать тулубом і стегнами.
  • Крок 2. Коли начерк повністю готовий, саме час приступити до малювання обличчя. Спочатку намалюйте верхню частину зачіски, виходячи з цього, намітьте лінію очей і намалюйте вії. Далі окресліть форму обличчя і шиї, як показано на малюнку. Не забудьте намалювати ніс і переходьте до наступного етапу.
  • Крок 3. Уважно подивіться на ескіз і продовжите роботу над особою. Домалюйте очі і беріться за рот. Коли, всі основні частини обличчя готові, намалюйте важливі деталі - шрам, на правій щоці і милі сережки у вигляді черепа, а також контакти на шиї. Тепер, волосся. Зобразіть зачіску Френкі - довге волосся, зачесане вгору. Потім намалюйте руки, комір і лінії блузки.
  • Крок 4. Прорисуйте волосся і закінчите роботу над блузкою. На талії намалюйте долоні.
  • Крок 5. Намалюйте спідницю і ноги, не забуваючи при цьому про швах на ногах. Зобразіть туфлі на високих підборах з яскравими деталями, як показано на ескізі. Зітріть всі непотрібні лінії. У вас вийшла чудова героїня.
  • Крок 6. Тепер ви знаєте, як намалювати Френкі. Залишилося її тільки розфарбувати і здивувати друзів і близьких вашими художніми здібностями.

Докладніше про те, як намалювати Френкі, Ви можете побачити нижче.

Фото - Як намалювати Френкі

Стаття підготовлена за матеріалами сайту dragoart.com.


» » Як намалювати Френкі?