Як стати фітнес тренером?

Фото - Як стати фітнес тренером?

Сьогодні ми можемо спостерігати справжній культ здорового способу життя. Для багатьох людей основним хобі став фітнес - заняття фізичними вправами, докладніше про які ви можете прочитати в статті Що таке фітнес. Не дивно, що кар'єра фітнес тренера стає привабливою для багатьох людей. Поговоримо про неї докладніше.

Як стати інструктором з фітнесу?

Стати фітнес інструктором нескладно, головне -бути зацікавленим у спорті і бути готовим допомогти людям у досягненні своєї мети. Для фітнес тренера існує кілька можливостей: вести групові заняття або бути індивідуальним тренером в залі.

Групові заняття

Будучи тренером групових занять, піднятися по кар'єрних сходах набагато легше. Ринок таких тренерів не перенасичений, і постійно відкриваються фітнес клуби відчувають необхідність в грамотних тренерів. Для того щоб стати тренером на групових заняттях, важливо не тільки мати гарну форму, а й уміти знайти спільну мову з абсолютно різними людьми, вміти тримати під контролем усіх членів групи і в той же час вміти допомогти кожному індивідуально.

Індивідуальні заняття

Робота в якості індивідуального фітнес інструктора - одна з найбільш затребуваних. Вона досить високооплачіваема, але і конкуренція серед індивідуальних тренерів велика. Якщо вас цікавить, як стати фітнес тренером, майте на увазі, що інструктор може входити в штат фітнес клубу, а може працювати і самостійно. У разі входження в штат клубу ви можете розраховувати на кар'єрне зростання, але якщо ви будете незалежні від клубу, ви будете мати більше свободи.


» » Як стати фітнес тренером?