Як відкрити шиномонтаж?

Фото - Як відкрити шиномонтаж?

Багато росіян у своєму бажанні зайнятися власним бізнесом звертають увагу на послуги шиномонтажу для населення має автомобілі. Але не всі знають, як відкрити шиномонтаж. Технологія збору документів, терміни їх подачі в потрібні інстанції, сам список таких закладів. Крім цього, багатьох цікавить питання і з тим, скільки коштує відкрити шиномонтаж?

Давайте спробуємо разом детально розібратися з цими питаннями.
Хочу відкрити шиномонтаж

Скільки буде коштувати? У столичних і обласних містах практика показала, що для такої процедури, як відкриття шиномонтажной майстерні буде потрібно в середньому від 5 до 10 тисяч доларів. Багато в чому ця сума буде змінюватись в залежності від того будете ви орендувати або ж купувати приміщення шиномонтажной майстерні, і в якому з районів міста будете вести свою діяльність.

Вибираємо приміщення для шиномонтажки

Основними критеріями тут будуть сухість, наявність гарного освітлення, хороший під'їзд, місце для паркування автомобілів ваших клієнтів. Залежно від асортименту надаваних послуг і кількості того обладнання, що ви будете використовувати, площа приміщення коливатиметься від 15 до 60 квадратних метрів.

Поговоримо про обладнання


Що потрібно, щоб відкрити шиномонтаж? Монтажний стан, обладнання для накачування коліс (компресорна станція), верстат для регулювання і балансування коліс, витратні матеріали, Вулканізуючий інструмент. Все це коштує грошей, і сума фінансових вкладень в обладнання для шиномонтажки буде в першу чергу, залежати від ступеня його зношеності, марки і виробника. Та ж практика показала, що з часом можна поступово набувати більш сучасне обладнання, починаючи працювати на просто не дорогому шиномонтажній обладнанні.

Які документи потрібні, щоб відкрити шиномонтаж

Відкриття шиномонтажки неможливо без реєстрації прав на заняття індивідуальною підприємницькою діяльністю, або ж реєстрації юридичної особи. Обов'язкова сертифікація скасована. Але практика показала, що таку процедуру краще пройти, хоча б для того щоб підняти престиж свого закладу серед клієнтів.

Технологія роботи

Технологію роботи шиномонтажной майстерні можна освоїти на основі вивчення спеціалізованої літератури, або за спеціальними підручниками, які видаються виробниками спеціалізованого обладнання для таких майстерень. Неоціненну послугу може надати досвідчений майстер, якого ви запросите в штат майстерні. Найчастіше, такі люди знають такі нюанси роботи, які не описані в підручниках і посібниках.

Набираємо персонал, рекламуємося

Не варто забувати, що значна кількість клієнтів можна втратити хоча б тому, що ваші працівники будуть мати неохайний вигляд, разити спиртним, грубіянити клієнтам, прострочувати терміни їх запису на монтаж. Акуратність, коректність, привітність і хороші звички можуть зробити в рази більше, ніж найдорожча рекламна компанія, запускаючи хороші чутки про вашу діяльність серед автомобілістів.


» » Як відкрити шиномонтаж?