Як розбиратися в людях?

Фото - Як розбиратися в людях?

У нашому оточенні достатня кількість людей, з якими ми спілкуємося і від яких залежимо в тій чи іншій мірі. Ми ретельно вивчаємо характер, звички, оцінюємо вчинки цих людей. Як розбиратися в людях - підкаже наша стаття.
Зовнішній вигляд

При першій зустрічі ми оцінюємо зовнішній вигляд людини. Досить кількох секунд, щоб зрозуміти приємний нам людина чи ні. Ця дія відбувається на несвідомому рівні. Але іноді ми помиляємося, тому важливо оцінювати візуальний образ в сукупності з іншими факторами.

Звертайте увагу на ходу і поставу: упевнена в собі людина йде з прямою спиною і розміреним кроком, в той час як заклопотаний або невпевнений у собі людина - згорбившись, семенящей або спотикається ходою.

Важливо оцінити погляд людини. Не дарма кажуть: "Очі - дзеркало душі людини". По них можна багато чого прочитати. Людина, що володіє сильним характером, буде дивитися співрозмовнику прямо в очі. Якщо ж він не може сконцентрувати на вас свій погляд, то швидше за все йому є, що приховувати.

Інтуїція

Погодьтеся, що з однією людиною нам спілкуватися легко і спокійно, а перебуваючи в компанії іншого буває тривожно на душі. Вже на підсвідомому рівні ми приймаємо рішення, як поводитися з тією або іншою людиною. Тому, намагайтеся розвивати і слухати свою інтуїцію. Більш докладно про те, як розвинути свою інтуїцію - можна прочитати в статті Стіва Олсон - Шість способів розвинути інтуїцію.

Концентрація

Якщо ви поставили собі мету розібратися в тому чи іншому людині, то робити це потрібно усвідомлено. Спілкуючись з людиною не забувайте про свою місію і концентруйтеся на ній. Не дозволяйте спілкуванню відволікати вас від поставленого завдання: не забувайте про спостереження і аналіз.

Будьте уважні при спілкуванні


Щоб дізнатися людини - важливо його слухати і чути. Щиро цікавтеся його життям, задавайте питання. Кожна людина любить, коли ним цікавляться. У таких ситуаціях ви можете дізнатися про людину більше. З'ясуйте, який спосіб життя веде людина і чим захоплюється. Так, ви більше зможете осягнути характер співрозмовника.

Нестандартні ситуації

Характер людини найкраще проявиться в екстремальній ситуації. У звичайному житті більшість людей носять маски. У стані ж небезпеки людина виходить зі своєї зони комфорту і не в змозі діяти шаблонно. Тут і розкриваються справжні цінності людини.

Пізнання людини через малюнки

Багато психологів дізнаються своїх пацієнтів не тільки через спілкування, а й за допомогою малювання. Ви можете взяти з них приклад і, заглянувши в конспекти товариша, дізнатися про нього трохи більше. Детальніше про даний метод читайте в статті - Хочете розбиратися в людях.

З нашої статті ви дізналися основні моменти, на які необхідно звертати увагу при спілкуванні. Для того щоб дізнатися людини, може знадобитися рік і більше, а для того, щоб добре розбиратися в людях - дуже багато часу. Для цього читайте багато спеціальної літератури, поради психологів, дивіться документальні фільми.

Радимо до прочитання:

  • Оксана Сергєєва - Як навчитися розбиратися в людях? 49 простих правил
  • Аллан і Барбара Піз - Мова розмови
  • Аллан і Барбара Піз - Мова рухів тіла

» » Як розбиратися в людях?