Як викликати будинкового?

Фото - Як викликати будинкового?

Ми часто стикаємося з незрозумілими явищами в своєму житті. Одні вірять в існування добрих і злих духів, інші ні. Не будемо переконувати тих, хто не вірить в існування будинкових. Поговоримо про те, як же дізнатися, чи є домовик у вашій квартирі і як викликати домовика.

Домовик - істота дуже вразливе і відлюдний. Не чекайте, що він відразу стане з вами спілкуватися. Визначити, мешкає чи добрий домовик у вашій квартирі, можна по домашнім тваринам. Якщо ваша кішка часом без причини підскакує на місці, дивиться пильно в простір, крадеться до невидимого предмету, значить, вона бачить домовика. Собаки просто починають виляти хвостом, дивлячись у порожній кут. Домовик - дуже дбайливе істота. З домашніми вихованцями він дружить і бере під своє заступництво.

Отже, ми встановили, що у вас в квартирі є дух домовика, або краще сказати зберігача домашнього вогнища. Тепер з ним треба подружитися і встановити контакт.

Дух будинкового не любить сварок, через них він може піти з вашого будинку. Але якщо ви з любов'ю підтримуєте порядок і чистоту в будинку, доброзичливі до своїх домашніх, у вас є шанс викликати доброго домовика і поспілкуватися з ним. Домовик любить шанобливе ставлення до себе, тому звертатися до нього треба обов'язково з повагою. В основному, проводячи обряди за викликом домовика, його величають «Батюшка» або «Хазяїн». Він не любить, коли його називають просто домовиком. По суті справи, домовик - це просто класифікація духів-охоронців. Тому якщо ваш домовик вирішив піти з вами на контакт, спробуйте знайти для нього ім'я, яке йому буде подобатися. Пам'ятаєте мультфільм про Домовенка?
Виклик будинкового

Як викликати доброго домовика? Для виклику духу будинкового краще, щоб у будинку нікого, крім вас, не було. Можна спробувати викликати будинкового і з гостями, але повірте, з цього нічого доброго не вийде. Крім того, якщо домовому не сподобається ваш гість, він взагалі не піде на контакт.

Виклик духу будинкового треба робити або пізно ввечері, або вночі і, бажано, в повній темряві. На невелике блюдце покладіть кілька шматочків шоколаду або шоколадних цукерок без обгортки. Застеліть стіл скатертиною, поставте на нього блюдце, відверніться і ні в якому разі не повертайтеся, як би вам цього не хотілося! Тепер, треба триразово сказати:


«Батюшка, прийди до мене на спілкування за частуванням!».

Тепер вам залишається чекати і прислухатися. Якщо дух будинкового вирішить, що ви гідні спілкування з ним, ви відчуєте легчайшее дотик до себе і шурхіт. Якщо ви це відчули, що не рухайтеся, подякуйте йому за те, що він відгукнувся на ваше прохання. Тепер можете поставити йому цікавлять вас так, щоб він міг відповісти ствердно чи негативно. Попросіть будинкового, при позитивному відповіді злегка потягнути вас вправо, при негативному - відповідно, вліво.

Після спілкування будинкового треба ввічливо подякувати за те, що він з'явився на ваш заклик, і відпустити. Часто або заради розваги його викликати не можна, - розсердиться і почне бешкетувати. Частування, яким ви викликали будинкового, слід закопати під деревом.

Багатьом дуже цікаво дізнатися, як викликати будинкового і зняти відео з ним на кінокамеру. Не треба цього робити, поважайте бажання істоти, яка живе поруч з вами і охороняє сім'ю від зла.

Ми написали про те, як викликати духу домовика, бо домовик і є добрий дух-охоронець домашнього вогнища.


» » Як викликати будинкового?