Як задобрити домовика?

Фото - Як задобрити домовика?

З глибокої давнини люди вірять в домовиків, полтергейстів, відьом та інших потойбічних істот і духів. Дані вірування не вмирають і в наш технологічний час. Щоб у всьому переконатися самому, необхідно всього лише прийти на новосілля. За правилами, хто повинен входити в нове приміщення? Це повинна бути кішка. А чому? Запитаєте ви. Ніхто не в курсі, прийнято так, і все! Мабуть, це пов'язано з домовиком, ось тому, ми сьогодні розповімо вам, як задобрити домовика.

Слово «домовик» з'явилося ще в Русі? Приблизно в XVII-XVIII століттях, але саме поняття про якийсь дусі, що живе в обителі, або у дворі, зародилося ще в XIV столітті. За своїм прояву, цей дух був схожий на домовика, і називався він «біс-хороможітель». Може бути дане назва пов'язана з метушнею і шумом, які міг надати цей дух.


Розбираються люди твердять, що домовик мешкає в кожному будинку, і неважливо, що це за житло, міська квартира, добротний будинок в селі, або ж замок графа. Ну, а якщо не дотримуватися в житло порядок, то домовик може накликати біду. Спочатку ложки-вилки почнуть падати, а потім. ... Загалом, знати, як задобрити домовика потрібно обов'язково, оскільки з ним необхідно жити в світі.
Можливі способи

  • У нову обитель в будь-якому випадку першою повинна потрапити кішка. Саме це створення здатне власною енергетикою очистити приміщення від злих духів, ну, а якщо не зробити цього, то домовому просто ніде буде мешкати.
  • Регулярно проводите в будинку прибирання. Безлад і пил не сильно імпонують домовому. Також не варто ображати кішок, в яких іноді будинкової та перевтілюється.
  • Постарайтеся не лаятися в будинку, робіть все з миром. Створилася під час сварки негативна енергетика відлякує будинкового і відкриває двері перед всякою нечистю.
  • Не багато людей знає, що до появи сучасного християнства, кожна сім'я в обов'язковому порядку святкувала день народження домовика. Дане свято проводили першого квітня. Вважалося, що в даний день, домовик прокидається після зимової сплячки. Також по іншим народним повір'ям, існують дні, які тим чи іншим чином пов'язані з домовиком. За деякими даними, 7 лютого - це іменини домовика.

Рекомендації

  • Раз на рік, краще всього першого квітня або сьомого лютого підгодовуйте домовика. Можна налити в чарку самогону чи горілки, і поруч покласти шматочок пирога або солодкого кексу, і над ними наговорюйте: «Батюшка домовик, хранитель і ревнитель нашого роду, повернися з широких доріг, з чужих країв, до отчого порогу, до власного кутку. Батюшка домовик, сядь поряд, поговоримо з ладком. Амінь ». Потім перехреститеся і вклоніться. Угощенье і чарку залиште в кутку. Якщо домовик вас полюбив, то чарка стане порожньою. А вдячний домовик збереже в сім'ї мир і спокій, а також відведе житло від бід і бідності.
  • Маленькі діти можуть допомогти вам обладнати для будинкового спальне місце. Для цього можна постелити в невелику коробку яскраву тканину, власноруч пошиті ковдрочку і подушечку. Цю ліжечко потрібно поставити в тихе і затишне місце, а потім запросити домовика. Ваші діти це точно оцінять.
  • Коли ви переїжджаєте на нове місце, обов'язково заберіть будинкового з собою. Для цього поставте посеред кімнати відкриту сумку, і запропонуйте домовому відправитися з вами.
  • Якщо раптом у будинку почали пропадати речі, а потім з'являтися не на своїх місцях, потрібно сказати пошепки «Домовик, домовик, погрався і віддай». Як не дивно, зазвичай речі знаходяться. Головне залишатися спокійним і даремно не метушиться.

Тепер ви знаєте, як задобрити домовика, і думаю, з ним у вас будуть лише мирні відносини.


» » Як задобрити домовика?