Як видалити папку в windows 7?

Фото - Як видалити папку в Windows 7?

Видаляти файли і папки можна різними способами. Коли звичним шляхом позбутися папки не вдається, можна спробувати більш хитрі прийоми або взагалі скористатися спеціальним програмним забезпеченням. У цій статті ми розповімо, як можна видалити папку в Windows 7.
Звичайне видалення

Найпростіший спосіб видалити папку - відправити її в корзину. Для цього потрібно натиснути на папці правою кнопкою миші і вибрати пункт «Видалити». Можна також виділити папку і натиснути клавішу [Del]. Або, нарешті, просто перетягнути її в корзину, якщо папка знаходиться на робочому столі.

З кошика видалені папки можна відновити. Але існує також можливість безповоротно видалити папку: для цього виділіть її та натисніть клавіші [Shift] + [Del]. Майте на увазі, що при такому віддаленні відновити папку буде неможливо, тому використовуйте цей метод з обережністю.

Як видалити не видаляються папку

Іноді папку буває неможливо видалити. Найчастіше це відбувається тому, що файли, що лежать в цій папці, відкриті в якійсь програмі. Спробуйте закрити всі програми або навіть перезавантажити комп'ютер.

Якщо це не допомогло, видалити не видаляються папку в Windows 7 можна за допомогою командного рядка. Відкрийте меню «Пуск», пункт "Всі програми> Службові» і виберіть «Командний рядок». У вікні командного рядка введіть наступну команду:

  • del / f / q / a / s "шлях до папки"

Команда del видаляє файли, параметр / F робить видалення примусовим, дозволяючи обійти більшість випадків блокування, параметр / Q позбавляє вас від необхідності підтверджувати свої дії, параметр / A забезпечує видалення файлів з будь-якими атрибутами (наприклад «тільки для читання»), і нарешті параметр / S забезпечує видалення всього вмісту папки, включаючи файли і папки. Приклад шляху до папки, що лежить на робочому столі, - «C: Users Ім'я користувача Desktop Папка».

Після того як ви виконаєте цю команду, з папки будуть видалені всі заблоковані файли. Тоді саму папку можна буде видалити звичайним способом.

Крім того, для видалення видаляються файлів і папок можна скористатися спеціальними програмами. Найпопулярніша з них - Unlocker. Вона розблокує зайняті процесами файли і дасть можливість видалити їх, а слідом і папку. Команда Unlocker додається прямо в контекстне меню, так що після установки цієї програми досить натиснути на проблемному файлі правою кнопкою миші і вибрати відповідний пункт.

Інша схожа програма - FileASSASIN. Щоб видалити заблокований файл, досить перетягнути його у вікно програми, відзначити прапорцями всі опції в пункті «Attempt FileASSASIN's method of file processing» і натиснути кнопку «Execute». Після цього заблокований файл буде видалений, і ви зможете позбутися від зберігала його папки звичайним способом.

Про те, як ще можна видалити видаляються файли і папки в Windows, читайте в нашій статті Як видалити папку, якщо вона не видаляється.


» » Як видалити папку в windows 7?