Як видалити майнкрафт (minecraft)?

Фото - Як видалити майнкрафт (Minecraft)?

При установці «Mincraft» файли записуються ні в яку іншу папку, окрім як в директорію з грою. Саме тому видалити гру повністю можна, позбувшись від папки з нею. Відповідно, спосіб, як видалити «майнкрафт», дуже простий.

В ОС Windows 7 в папці «Користувачі», розміщеної на диску C, знайдіть папку з назвою, що повторює ім'я поточного користувача (часто вона називається «Адміністратор»). У ній є папка «AppData», перейдіть в неї. Далі зайдіть в «Roaming». Гра зберігається в директорії «.minecraft». Видаліть цю папку. Все, на диску «майнкрафт» більш не займає місця. У Windows XP шлях дещо відрізняється. Папка «.minecraft» лежить безпосередньо в директорії «AppData».

Папка «AppData» - прихована. Щоб її знайти, доведеться включити відображення таких файлів і папок. Слідом за видаленням папки видаліть і ярлик гри з Робочого столу, який тепер став марним.

Про те, як видалити акаунт в «майнкрафт», читайте на сайті вашого сервера. Часом це робиться через лаунчер або сайт, а іноді для цього потрібно вийти на зв'язок з адміном через форум. На деяких серверах не можна видалити свій персонаж.


» » Як видалити майнкрафт (minecraft)?