Як зробити анімацію в презентації?

Фото - Як зробити анімацію в презентації?
Дивіться відео

Як зробити анімацію в презентації?

Презентації, створені в програмі PowerPoint, вже багато років є досить популярним і доступним засобом для представлення широкій публіці тієї чи іншої інформації. Такі презентації часто застосовують у школах та інших освітніх установах, так як вони дозволяють наочно пояснити матеріал заняття. Також презентації застосовуються і в сфері бізнесу, медицині, рекламі, на виставках і так далі. З загальними принципами створення презентацій ви можете ознайомитися в статті Як зробити презентацію.


Але навіть сама інформативна презентація може виявитися нудною. А нудна презентація вже не зможе ефективно донести інформацію глядачам. Саме для цього в презентації додають анімацію. Давайте дізнаємося, як Зробити анімацію в презентації.

Анімація в презентації

Насправді, додати анімацію в свою презентацію абсолютно не складно. Для цього насамперед необхідно створити саму презентацію і вибрати елементи, які будуть анімовані.

  1. Зверніть увагу на верхнє меню програми PowerPoint, на ньому ви знайдете вкладку "Анімація".
  2. Виберіть елемент презентації, який повинен буде рухатися, і Фото - анімація powerpointперейдіть у вкладку "Анімація".
  3. У головному меню ви можете вибрати анімацію, яку можна привласнити обраному елементу. Перейдіть в самий кінець списку і знайдіть інструмент "олівець" або "користувацька". За допомогою даних інструментів ви можете намалювати шлях, по якому буде рухатися вибраний елемент.
  4. Праворуч від основного меню вибору анімації ви знайдете пункт з розширеними налаштуваннями для обраного типу анімації. У даному меню можна вибрати час тривалості анімації, її черговість, час затримки і умова для появи: по клацанню мишки, до або після попереднього елемента.

Також можна вибрати і параметри переходу від одного слайда до іншого і задати певну анімацію при переході. Для цього необхідно створити новий слайд і вибрати його в списку серед інших слайдів.

  1. Вибравши слайд, перейдіть в меню "Перехід" і виберіть анімацію для переходу від одного слайда до іншого.
  2. У розширених налаштуваннях ви можете вибрати тривалість переходу і звук, який буде його супроводжувати.
  3. Також ви можете вибрати опції переходу до наступного слайду - по кліку мишки або ж за таймером.

Тепер ви знаєте, як Зробити анімацію в PowerPoint, і як бачите, в цьому немає нічого складного. Зате з анімацією ви зможете оживити вашу презентацію, зробити її більш динамічною і цікавою. Головне, не додавати занадто багато рухомих об'єктів, особливо якщо ви створюєте презентацію в робочих цілях.

Якщо ж у вас залишилися додаткові питання, ознайомтеся зі статтею Як робити презентацію в PowerPoint.


» » Як зробити анімацію в презентації?