Як русифікувати програми?

Фото - Як русифікувати програми?

Дуже часто ми стикаємося з проблемою незнання іноземних мов. Особливо неприємно усвідомлювати, що програма, на якій належить здійснити ще не один проект, працює тільки англійською. Як русифікувати програми самостійно, без сторонньої допомоги?
Як це робити

Робиться це дуже просто. Необхідно скористатися допомогою спеціального редактора, який може допомогти відкоригувати певну частину програми. Після того, як ви створите файл з перекладом команд російською мовою, з'явиться відповідний патч, який значною мірою полегшить процедуру перекладу програмного продукту на ту мову, який вам необхідний. Після цього подібні мовні коригування можна буде використовувати і на інших комп'ютерах.

Перш, ніж приступити до русифікації програми, необхідно визначитися, який ресурс необхідно в першу чергу русифікувати - text, .rdata, .data, .pdata, .rsrc або інші. Тепер потрібно визначитися з вибором відповідного програмного продукту.

Завантажуємо і встановлюємо на ваш Персональний комп'ютер програму-редактор. Вона допоможе вам створити зміни, які б стосувалися перекладу описів, а також інших опцій з англійської мови на російську. Не забуваємо результати фіксувати в цьому ж самому редакторі.

Тепер створюємо спеціальний патч, який і оновить вашу програму іноземною мовою при запуску. Подібний патч ви можете використовувати і для русифікації інших програм на комп'ютері.

Що вам знадобиться


На що варто звернути увагу в процесі того, як самому русифікувати програми? Не потрібно витрачати багато часу на те, щоб переводити і без того зрозумілі слова, типу «Close», «Open», «Paste». Краще всього зробити власноруч окремий список з опцій і найбільш необхідних слів.

Для того щоб русифікувати програми, ви можете використовувати Compare It! v3.7, вона підтримує такі мовні модулі як * .lng * .ln * .ini * .nfo. Однак існують і інші програми, які допоможуть вам при перекладі.

Розглянути, як русифікувати Windows 7 можна в нашій статті, а зрозуміти, як русифікувати Windows ХР можна тут.

Таким чином, якщо ви завантажили повну версію програми на іноземній мові, не поспішайте панікувати і засмучуватися, так як русифікувати будь-яку програму дуже просто. Модулі для перекладу в Інтернеті скачати простіше простого, а редагувати в них дані можна вже власноруч. Таким чином, нам стає зрозумілим, як русифікувати програми самостійно і без сторонньої допомоги. Важливо тільки робити все акуратно і дотримувати правильну послідовність, тоді все у вас вийде з першого разу.


» » Як русифікувати програми?