Як русифікувати windows xp?

Фото - Як русифікувати Windows XP?

Якщо ви придбали ПК або ноутбук, на якому встановлена ОС англійською мовою, і ви їм не володієте або просто вам не звично працювати в ній, то єдиним виходом буде її русифікація. Однак не всі знають, як русифікувати Windows XP і боятися, це робити самостійно, а між тим озброївшись необхідним ПЗ, це не так вже й складно зробити, головне слідувати інструкції описаної нижче.
Русіфіціруем Windows XP

Для встановлення російської мови в Windows XP знадобиться прога MUI (Multilingual User Interface), яку можна знайти і скачати в інтернеті. Слід знати, що офіційно русифікація англійській версії можлива тільки для Windows XP Professional. На Windows XP Home це буде неможливо. Після того як русифікатор буде встановлений знадобиться провести кілька налаштувань. Для цього слід зайти в Control Panel, знайти ярлик Language and Regional Optionsі і в мові інтерфейсу вибрати «російський», а разом з цим і всі формати відображення сум, чисел і дат. Потім щоб зміни вступили в силу потрібно зайти в систему заново. Все, русифікація Windows XP закінчена. Іноді при запуску буває, замість російських букв користувач бачить нечитабельним квадратики і рисочки. Для того щоб в Windows XP з'явився російську мову, необхідно запустити редактор реєстру. Для цього слід зайти в меню «Пуск», вибрати опцію «Виконати» і regedit.exe, після чого натиснути OK. У пункті HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Control Nls CodePage і змінити параметри: з "1250" по "1255" на = "c_1251.nls"

Русіфіціруем Windows XP Home

Щоб успішно русифікувати Windows XP Home, потрібно її трохи трансформувати, що заборонено ліцензійною угодою, ось чому краще купити локалізовану версію. Але якщо це для вас не прийнятно, і вас не лякають можливі неполадки, то тоді заходите в редактор реєстру і знайдіть ключ: HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM, в якому є розділи ControlSet з номерами. Вам потрібен розділ з найбільшим цифровим значенням. Для цього потрібно знайти опцію Control і вибрати пункт Product Options, де буде параметр ProductSuite має значення Personal, його необхідно видалити і замість нього створити параметр "DWORD" з ім'ям Brand, значення якого має дорівнювати нулю. Після цього в процесі перезавантаження ПК або ноутбука слід натиснути клавішу F8 і завантажитися через "Завантаження в останньої вдалої конфігурації". Як правило, після таких дій русифікація ОС пройде без проблем. Тепер ви знаєте, як русифікувати Windows XP і зможете зробити все без особливих зусиль і витрат.


» » Як русифікувати windows xp?