Як відключити браузер?

Фото - Як відключити браузер?

Давним-давно, десь в 1995 році був створений найперший у світі графічний браузер. Згодом стали з'являтися інші браузери, в останні роки їх стало дуже багато, настільки, що зараз користувачі не тільки не бачать їх цінність, а й намагаються відключити, видалити непотрібні програми. А багато браузери можуть встановлюватися як основні, навіть самостійно. Цілком логічним є таке бажання, як відключити браузер, адже якщо він Вам не потрібен, то навіщо ж терпіти його настирливе включення?
Відключення Internet Explorer

Як всім відомо, IE - найбільш популярний браузер, він стабільно розвивається, і дане програмне забезпечення є найбільш безпечним з усіх інших браузерів. Але багатьом людям не подобається його обмежена кількість можливостей, а також деякі програмні помилки. Даний браузер видалити не можна, якщо хочете, щоб операційна система надалі працювала «без глюків», але відключити - не найскладніша задача. Дотримуйтесь пунктам плану:

  1. Зайдіть в меню «Пуск» (Windows 7, XP).
  2. Відкрийте «Панель управління».
  3. Далі - «Програми та засоби» (Windows 7) Установка і видалення програм (Windows XP).
  4. Потім - «Включення і відключення компонентів Windows».
  5. Знайдіть вкладку «Internet Explorer» і зніміть з неї галочку.

Відключити інші браузери

Відключити браузер Internet Explorer досить легко, але що робити з іншими браузерами? Наприклад, Ви скачали браузер Opera або Google Chrome, а потім зрозуміли, що вони Вам не потрібні, то тоді як їх видалити? Дуже просто!

  1. Відкрийте меню «Пуск» (Windows 7, XP).
  2. Потім знайдіть «Панель управління».
  3. Відкрийте «Програми і компоненти (Windows 7) Установка і видалення програм (Windows XP)».
  4. Знайдіть назву своєї програми і натисніть «Видалити» (Деінсталювати).

Відключити Яндекс браузер - уточнити або переписати

Без реклами

У сучасному світі реклама є скрізь, цілком природно те, що вона знаходиться і на популярних сайтах. Але, наприклад, за деякими рекламних посиланнях можна вийти на вірус, який проникне в комп'ютер через рекламу і зможе завдати шкоди. Самим логічним і правильним буде відключення реклами.

Але як відключити рекламу в браузері новачкові, якщо він навіть боїться змінити домашню сторінку? Потрібно просто завантажити спеціальну програму по блокуванню реклами в Інтернеті і скористатися нею. Найбільш простий для освоєння буде програма Aguardo. Вона приховає рекламу з сайтів, і, отже, ви не натиснете на неї випадково, а значить, віруси, приховані в рекламі, не потраплять у ваш комп'ютер. Ще однією доброю, що користується широким попитом програмою, яка також блокує рекламу в Інтернеті, є AdBlock Plus.


» » Як відключити браузер?