Як видалити google chrome?

Фото - Як видалити Google Chrome?

Браузер Google Chrome користується великою популярністю завдяки непоганій швидкості роботи і тісної інтеграції з сервісами Google. Можливо, ви теж встановили його під враженням від хороших відгуків, але з якоїсь причини залишилися незадоволені програмою і тепер хочете від неї позбутися. У цій статті ми розповімо, як видалити браузер Google Chrome.
Автоматичне видалення

Найпростіше, звичайно, скористатися вбудованою в Windows функцією видалення програм. Якщо у вас Windows XP, Vista або 7, відкрийте меню «Пуск» і виберіть у ньому пункт «Панель управління». В Панелі управління знайдіть пункт «Установка та видалення програм» (Windows XP) або «Видалення програми» (Windows Vista / 7). А якщо у вас Windows 8.x, все ще простіше: натисніть клавіші [Win] [X] і виберіть у меню пункт «Програми та засоби».

У вікні, знайдіть Google Chrome, виділіть і натисніть кнопку «Видалити». Вас запитають, чи дійсно ви хочете видалити Google Chrome. Ще раз натисніть «Видалити». До речі, у вікні підтвердження видалення можна ще й поставити прапорець «Також видалити дані веб-перегляду», щоб стерти всі налаштування, історію, кеш та інші службові файли, що накопичилися за час використання.

Як видалити Google Chrome вручну

Якщо вам не вдалося видалити Google Chrome автоматично, можна зробити це вручну. Для цього знадобиться внести зміни до реєстру за допомогою спеціального файлу remove.reg, який можна завантажити тут.

Файл запакований в zip-архів. Розпакуйте його. Але перш ніж запускати видалення, відкрийте редактор реєстру і створіть на всякий випадок резервну копію. Для цього знайдіть в меню «Пуск» пункт «Виконати» (Windows XP / Vista / 7). У Windows 8 до нього можна дістатися все через ту ж клавішну комбінацію [Win] [X]. У вікні «Виконати» введіть команду regedit і натисніть «OK». У вікні редактора реєстру відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Експорт». Задайте ім'я файлу (наприклад «резервна копія реєстру» без лапок), виберіть папку для збереження і натисніть «Зберегти».

Тепер двічі клацніть на раніше викачаному файлі remove.reg і підтвердіть, що хочете його запустити. Після цього всі записи про Google Chrome будуть видалені з реєстру. Для завершення видалення знову відкрийте вікно «Виконати» і введіть у ньому команду% USERPROFILE% Local Settings Application Data Google або% LOCALAPPDATA% Google і натисніть «OK». Відкриється папка з даними Google. Видаліть в ній папку «Chrome».


» » Як видалити google chrome?