Як зареєструватися в itunes без кредитної картки?

Фото - Як зареєструватися в itunes без кредитної картки?

Розмова в нашій статті, сьогодні, можуть підтримати любителі музики. Справа в тому, що ми торкнемося в нашій розмові чудовий магазин під назвою iTunes Store. Саме цей інтернет-магазин здатний запропонувати своїм покупцям найширший спектр не тільки музичних композиції, а музичних напрямків. Магазин хороший тим, що на його майданчиках продаються як найвизначніші музиканти сучасності і минулих років, так і початківці цікаві виконавці та музичні проекти, починаючи від класичної і джазової музики, закінчуючи екстремальними напрямками прогресивної важкої музики. Ми ж з вами розберемося, як створити акаунт на iTunes без використання своєї кредитної карти. Отже:
Як зареєструватися на iTunes без кредитної картки?

Вашій увазі представлена покрокова інструкція, виконавши яку ви без праці створите аккаунт:

  • Для початку реєстрації вам необхідно відкрити iTunes і натиснути на кнопку iTunes Store. Завантажити iTunes Це посилання нагоді вам, якщо ви ще не встигли завантажити і встановити iTunes на ваш комп'ютер.
  • Після натискання на клавішу iTunes Store, комп'ютер автоматично перейде на потрібний ресурс в інтернеті. Після того, як сторінка завантажена, необхідно звернути свою увагу на самий низ сторінки, і в пункті My Store вибрати United States. Тепер необхідно в лівому верхньому кутку перейти на сторінку AppStore.
  • На цій сторінці необхідно знайти безкоштовні пропозиції від App Store. Вони знаходяться в нижньому кутку праворуч. Вибирайте будь-який додаток, яке ви хочете завантажити і починайте завантаження. Для цього натискаємо на кнопку GET APP.
  • Далі з'явиться вікно, де потрібно створити свій аккаунт, щоб зареєструватися в iTunes без кредитної картки. Для цього вибираємо Create Account.
  • Тепер необхідно ознайомитися з ліцензією. Ставте галочку про те, що ви згодні. Процес триває. Тепер необхідно ввести адресу своєї електронної пошти, пароль, перевірочний питання і відповідь, а також дату свого народження. Важлива умова, недотримання якого загрожує втратою аккаунта - це створення правильного пароля. Він повинен починатися з великої літери і включати в себе не менше восьми символів.
  • Настав час ввести свої дані. Перемкніть розкладку клавіатури на англійську мову. Далі по-порядку вводите наступне: Ваше ім'я - Ваше прізвище - Адреса (необхідно вказати американську адресу, наприклад, Degraw St, 534) - Місто (у нашому випадку це буде New York) - Штат (NY) - Поштовий індекс (10096) - Номер телефону ((212) і будь-який номер із семи знаків) - Кредитна картка (None).
  • Необхідно почекати, поки скінчиться активація. Зазвичай це триває 5-10 хвилин.
  • На пошту прийде повідомлення від магазину. У листі міститиметься посилання, по якому потрібно буде пройти для підтвердження свого бажання створити акаунт.
  • Після всіх виконаних дій, слід авторизувати свій комп'ютер на сайті iTunes Store. Для цього потрібно ввести свій логін і пароль.

Слід зазначити, що хитрість даного методу реєстрації в iTunes без кредитної картки полягає в тому, що користувач, просто вводить будь-який існуючий американський адресу. Природно, вам не потрібно буде купувати нерухомість за цією адресою і їхати в Нью-Йорк на постійне місце проживання. Як з'ясувалося, компанія iTunes Store не перевіряє реальність таких користувачів на предмет їх наявності або відсутності за вказаною адресою. Це грає на руку тим, хто прагне зареєструватися в iTunes без кредитної картки.


» » Як зареєструватися в itunes без кредитної картки?