Як створити затишок?

Фото - Як створити затишок?
Дивіться відео

Як створити затишок?

У затишному будинку або квартирі хочеться перебувати якомога довше. Створити атмосферу тепла у своїй оселі можна своїми руками. Для цього можна використовувати декоративні елементи, а також різні побутові предмети. Пропонуємо вам кілька порад по створенню затишку в домі.

Затишне освітлення


У кімнаті стане набагато затишніше, якщо ви встановите в ній не тільки люстру, але й додаткові світильники (можна використовувати точкові), торшери та бра. Але обов'язково підбирайте їх у відповідності зі стилем інтер'єру, щоб створити гармонійну обстановку.

Вибір текстилю

Величезну роль в інтер'єрі будинку і квартири грає текстиль. Так, за допомогою штор теплих тонів ви без зусиль створите атмосферу затишку. Але обов'язково стежте з їх шириною - вона повинна бути в 1,5 рази ширше вікна. Тоді у штор з'являться красиві складки. Не варто вішати на вікна портьєри темних тонів. Вони створять перевантажену обстановку, в якій буде некомфортно перебувати. Для тюлів краще використовувати світлий матеріал, відмінно для цього підійде кремова, біла або бежева органза з невигадливою вишивкою або орнаментами.

Художнє оформлення

Для художнього оформлення житла необхідно використовувати вази, фотографії (у дерев'яних або скляних рамках), статуетки, підсвічники, картини та ін. Відмінно в інтер'єрі будинку і квартири виглядає кришталь, але важливо, щоб він мав насичені і глибокі - тоді ви створите в житлі затишок.

Картини потрібно вибирати з нейтральними композиціями, можна брати полотна з краєвидами та природними мотивами. Обов'язково придбайте під них широку рифлену рамку. Вази підбирайте в колір стін, на меблях можете розставити морські раковини, кераміку та різні статуетки.

Додаткові ідеї з художнього оформлення кімнати ви можете знайти в статті Як прикрасити кімнату.

Кімнатні рослини

Живу і затишну обстановку допоможуть створити кімнатні рослини. У кожній кімнаті рекомендується ставити не більше чотирьох горщиків з квітами. Якщо ж це кухня, то Фото - Затишокможна обійтися парою невеликих рослин. У холі розташовуйте теплолюбні квіти. У вітальні можна розставити великі підлогові рослини, наприклад, це може бути пальма, китайська троянда, фікус. У спальні ж можна поставити каланхое і алое, так як вони не тільки створять затишну, але і сприятливу для здоров'я обстановку, оскільки в нічний час активно виділяють кисень.

Звертайте увагу на запахи

Доведено, що запахи в будинку впливають на настрій і психіку людини. Тому рекомендується частіше палити ароматичні палички і свічки, користуватися освіжувачі повітря. При цьому регулярно провітрюйте помешкання, щоб у ньому не було затхлого повітря.

Також вам може бути корисна стаття - Як зробити квартиру затишною.


» » Як створити затишок?