Як зробити кімнату затишніше?

Фото - Як зробити кімнату затишніше?
Дивіться відео

Як зробити кімнату затишніше?


В гостях добре, а вдома краще, як мовиться у відомій приказці. Чому ж краще? Наш будинок - це відображення нашої душі. Ми прагнемо зробити його затишним гніздечком, де завжди можна сховатися від життєвих негараздів. Але що якщо наш будинок занадто холодний і незатишний? Це легко можна виправити, якщо дати волю фантазії. У нашій статті ми розповімо про те, як зробити кімнату затишніше. Розглянемо кілька простих і доступних кожному способів.

Як зробити кімнату затишною: поради

Щоб створити відчуття тепла і комфорту в будинку, потрібно враховувати кілька факторів: освітлення, колірну гамму, текстури і матеріали. Важливо, щоб все відмінно поєднувалося. Сьогодні є чимало журналів та інтернет-ресурсів, присвячених дизайну та пошуку нових інтер'єрних рішень. Там ви знайдете чимало матеріалів про те, як зробити кімнату затишною: фото вдалих інтер'єрів, рекомендації дизайнерів, гіди по різних стилях. Вибирайте те, що близько вам.Фото - Затишна клмната

  • Почніть з генерального прибирання: викинете непотрібні речі і меблі, зітріть пил, відполіруйте меблі.
  • Виберіть кольорову гаму для вашої кімнати. Щоб створити затишок в кімнаті, вибирайте спокійні м'які тони: ніжно-блакитний, пастельно-рожевий, світло-зелений, бузковий і так далі. Пам'ятайте, що колір сильно впливає на сприйняття навколишнього світу. Намагайтеся уникати великої кількості строкатих деталей і кричущих квітів.
  • Оновлення меблі. Якщо вам хочеться нові меблі, але фінансів поки немає, то пропонуємо вам простий вихід - зробити нові чохли. Так можна оновити диван, стільці, крісла. Зшийте чохли в обраній вами гамі. Це помітно Фото - Затишна клмнатазмінить загальне сприйняття кімнати. Крім того, чохли зроблять інтер'єр більш м'яким і затишним, приховавши гострі кути меблів.
  • Зберігання. Якщо у вас по всій кімнаті розкидані дрібні дрібнички, які так і норовлять загубитися і засмічують весь простір, то придбайте стильні коробки для зберігання. У продажу є кошики, коробки, ящички всіляких забарвлень і фактур.
  • Декор. На стінах можна розвісити все, що душі завгодно: фотографії Фото - Затишна клмнатаблизьких людей, репродукції, картини, панно, постери ... Все це додасть індивідуальність вашій кімнаті. На полицях можна розставити різні предмети декору: ароматичні свічки, вази, тарілочки, вироби і т. Д. Не перестарайтеся! Не потрібно доводити до того, щоб кімната нагадувала інтер'єрний магазин.
  • Щоб зробити затишною маленьку кімнату, можна використовувати диванні подушки: великі, середні та маленькіе- круглі, квадратні, овальні ... Якщо ви рукодільниця, то можете зшити їх своїми руками.
  • Порядок - це найголовніше. Щоб кімната була затишною, в ній мусить бути порядок. Навіть самий розкішний інтер'єр загубиться серед розкиданих речей і неприбраного сміття.

На нашому порталі є кілька статей, присвячених облаштуванню будинку. Радимо ознайомитися з наступними статтями:


» » Як зробити кімнату затишніше?