Як зробити дитячу кімнату?

Фото - Як зробити дитячу кімнату?

Для дитини його кімната доводиться і кабінетом, і ігровий, і спальнею. Тут він проводить більшу частину свого часу, коли перебуває вдома. Тому, питання, як зробити дитячу кімнату затишною і зручною для дитини, залишається відкритим.
Приступимо до оформлення

Отже, ремонт закінчений. Залишилося найприємніше - оформити інтер'єр дитячої кімнати. Так, можна запросити фахівців-дизайнерів, які за певну ціну зроблять дизайн вашої кімнати, враховуючи ваші побажання. Але, погодьтеся, зробити дитячу кімнату своїми руками - набагато приємніше. Ніхто, крім батьків не може відчути той мікроклімат, в якому буде приємно проводити час вашій дитині. Адже, від того, як буде оформлена дитяча, залежатиме настрій, розвиток вашого малюка. Умовно кімнату ми розбиваємо на три зони: місце для сну, ігор і навчання. Кожен з цих куточків буде відрізнятися один від іншого.

Підлогове покриття. Воно повинно бути таким, щоб дитина не могла послизнутися при стрибках, а при падіннях не вдарив. Ідеально підійде ковролін. Його можна постелити на всю площу підлоги, а можна - тільки в зоні для ігор. Підберіть ковролін так, щоб він підходив до кольорової гами кімнати. Ворс не повинен бути в ньому занадто довгим, так як його часто доведеться чистити.

Дрібниці, але приємно

Як зробити кімнату затишною за допомогою наклейок на стінах? Вони можуть бути пофарбовані, а можуть бути наклеєні шпалери, але кілька наклейок з дитячими персонажами у дитини будуть піднімати настрій. А ще можна поклеїти шпалери з персонажами з мультфільмів. Повірте, у вас самих при вході в цю кімнату, відразу буде з'являтися посмішка.


Штори. Це ще один атрибут, який допоможе зробити дизайн дитячої кімнати затишним і комфортним. Якщо вікно кімнати виходить на північну сторону, то підберіть легкі фіранки з шифону або органзи. Якщо у вас сонячна сторона, то додайте портьєри з атласу або поставте жалюзі. Маленька штучна метелик, яка «випадково села» на штори прикрасить кімнату і додасть настрою.

Освітлення в дитячій кімнаті відіграє далеко не останню роль. Приділіть цьому особливу увагу. Розподіліть світло так, щоб він був рівномірним і м'яким. Одним з варіантів можуть бути галогенні світильники. Дуже важливо, щоб був вмонтований регулятор світла: коли дитина займається, світло буде яскравішим, коли грає, можна зробити слабкіше, а коли лягає спати - включити ефект нічника.

А де я буду спати

Як зробити дитячу кімнату красиво так, щоб вона була зручною для дитини? Для цього ми підберемо в кімнату відповідну меблі та розставимо її за таким принципом: біля вікна, де більше світла, поставимо стіл для занять, в дальньому кутку буде стояти ліжко. У дитячій стінці розмістяться іграшки і предмети для навчання. А в шафі буде складена одяг. Грати дитина зможе просто по центру кімнати, сидячи на ковроліні.

Вибираючи колірну гамму для дитячої кімнати, врахуйте, що діти до шести років віддають перевагу яскравим кольорам. Тому, оформлення можна зробити контрастним, але не сильно захоплюйтеся кольоровою гамою, тому, що її надлишок може втомити дитини. Близькі за тону кольору будуть створювати спокій в дитячій і затишок. Іграшки, покривала підбирайте більш насичених тонів. Враховуйте, також, думка і бажання самої дитини, його характер і темперамент.


» » Як зробити дитячу кімнату?