Як прикрасити кімнату підлітка?

Фото - Як прикрасити кімнату підлітка?

Настав момент, коли вашому чаду виповнилося 15 років. Ще зовсім недавно він був беззахисним і зворушливим, весь час запитував у вас про щось, і бажав постійно перебувати поруч. Але час неминуче рухається вперед. Ось ваша дитина вже не тільки має свою думку, але ще й не завжди рахується з вашим. Саме в цей проміжок часу, знайти спільну мову з дитиною деколи складно, а тим більше в питаннях організації інтер'єру його кімнати. Вам як завжди хочеться затишку і тепла, порядку і подоби вашого влаштованого побуту. А вашої дочки чи сина хочеться чогось особливого, прикольного і не відстійного. Тому в нашій статті, ми спробуємо допомогти вам зрозуміти, як прикрасити кімнату підлітка.
Складності

Крім певних естетичних розбіжностей між вами і вашою дитиною, існують також і деякі обопільно-вірні рішення. Припустимо, підліток завжди погодиться з вами, що в його кімнаті повинна існувати робоча зона, місце для книг, навчання, комп'ютера та відпочинку, ну і, звичайно ж, в кімнаті має бути місце для гостей. При цьому вік підлітка впливає на співвідношення площі різних зон. Чим старше підліток, тим більше місце в його кімнаті займає робоча зона. Відповідно з цим, змінюється і декор кімнати. Ось чому кімната підлітка - це якийсь синтез кабінету, спальні та бібліотеки. Завдання батьків полягає в тому, щоб оформлення кімнати для підлітка дозволяло подовгу сидіти за комп'ютером, освітлення було б нормальним, від якого б не втомлювалися очі, книги повинні бути завжди під рукою, а місткість шафи, особливо це стосується дівчаток, повинна бути просто неосяжної. Ще однією наочною прикметою дорослішання дитини є заміна ліжка на диван. Це наче перехід у доросле життя.

Як оформити кімнату підлітка


Отже, представляємо вашій увазі поради з облаштування кімнати підлітка:

  • Дивани, найкраще купувати з простим механізмом, наприклад книжка, У зв'язку з тим, що вони здатні витримати часті процедури розкладання-складання. Існує ще один цікавий варіант - побудуйте подіум у кутку кімнати, розмістіть там робочу зону з комп'ютерним столом. Потім купуєте диван на колесах, і вдень, закочує його під подіум, таким чином, звільняючи місце. Ну а вночі його можна спокійно викотити і облаштувати на ньому постіль. Це вигідно також, коли підліток чекає гостей. Диван послужить місцем, на якому вони зможуть розташуватися. Загалом, ви отримаєте багатоваріантний інтер'єр, і звільніть більше простору.
  • До речі, на рахунок гостей, замість того, щоб кожного разу розсаджувати їх на табуретки або стільці, можна придбати зручні підлогові подушки у вигляді крісел, на яких їх і можна розмістити.
  • Для розташування книг, краще придбайте полиці або стелажі, які зможуть візуально розширити простір. Крім того, стелажі можна підвісити до стелі, що буде вельми незвично і в будь-якому випадку порадує вашої дитини.
  • Варто звернути увагу, що дизайн кімнати для підлітка дівчинки повинен бути розрахований на її бажання добре виглядати і доглядати за зовнішнім виглядом. Тобто в кімнаті повинно бути дзеркало або трюмо, на якому змогли б розміститися невеликі полички з косметикою.
  • Декор не повинен бути помітним і надто перевантаженим, щоб речі не заважали, і не кидалися в очі, щоб все було акуратно і в теж час функціонально.
  • Дизайн кімнати для підлітка хлопчика - також має свої відмінні риси. Тут може бути і боксерська груша, і міні-лабораторія, або столик для моделювання, залежно від захоплень дитини. Всі ці моменти варто врахувати, просто порадившись з дитиною.
  • І останнє, на даному етапі розвитку, підлітки стають вельми дратівливими і індивідуальними особистостями, тому в будь-якому випадку, перш ніж щось робити, а тим більше пов'язане з їх життєвим простором, краще порадьтеся і знайдіть одне загальне думку. Так ви зможете не тільки налагодити зв'язок і дружні відносини з підлітком, але і дати йому показати власне самовираження в повній мірі, зробити щось корисне і нове.

Дизайн кімнати для підлітка справа нелегка, і тому думаю, що наші поради допоможуть вам знайти правильне рішення.


» » Як прикрасити кімнату підлітка?