Як прикрасити дитячий сад?

Фото - Як прикрасити дитячий сад?

Щоб атмосфера в дитячому садку була затишна і світла і могла створити гарний настрій, а дітям хотілося б повертатися туди знову, інтер'єр і екстер'єр дитячого садка вимагає особливого підходу в оформленні. Є кілька способів створити для дітей незабутню атмосферу.
Інтер'єр дитячого садка

Прикрасити групу в дитячому саду допоможуть веселі картинки на стінах. Розпис стін можна надати професіоналу, або ж зобразити нехитрі малюнки самостійно. Яскраві і радісні, вони обов'язково привернуть увагу. Більш простим методом розпису стін можуть стати малюнки, виконані за допомогою трафарету, який можна придбати в магазині, або ж створити самому.

Якщо ж зовсім немає можливості намалювати зображення, тоді прикрашаємо стіни в дитячому садку, повісивши стенди, на яких, згодом, можна вивішувати роботи самих вихованців саду. Це не тільки прикрасить приміщення, але і підштовхне дітей до творчості. А під час свят на стендах можна розмістити гарні поздоровлення.

Крім приміщення, діти проводять чимало часу, граючи на свіжому повітрі, тому важливо також приділити увагу дитячому майданчику. Не обов'язково замовляти дорогі вироби, адже якщо проявити фантазію, можна прикрасити майданчик у дитячому садку цікавими фігурками своїми руками. Використовую звичайний ніж і трохи фарби, стару покришку можна перетворити на лебедя, слоника, а з декількох кілець, з'єднаних разом, вийде дракон. Старі залізні бочки теж можна перетворити на відмінні барвисті фігурки, використовуючи яскраві фарби і свою фантазію.

Як прикрасити дитячий садок до свята


Підготовка до свята в дитячому садку забирає багато сил, і однією з важливих завдань є, як прикрасити дитячий сад. Головне, щоб прикраса відповідало тематиці свята і органічно вписувалося в інтер'єр. Можна запропонувати дітям намалювати святкові листівки і поздоровлення, а найкращі повісити на стіну. Дуже популярним методом прикраси був і залишається прикраса за допомогою повітряних кульок. Якщо це Новий рік, на них можна зобразити сніжинки, або нанести срібні блискітки. Дуже весело виглядають забавні сніговики з білих повітряних куль.

Порадують дітей гірлянди з паперових фігурок, особливо, якщо вони брали участь у їх створенні. Якщо вас хвилює, як прикрасити сад своїми руками напередодні новорічних свят, спробуйте нанести малюнок на скла. Для цього вам знадобитися всього лише трафарет сніжинки, губка і розлучена у воді зубна паста. Ще один спосіб прикрасити приміщення до Нового Року - розставити в групі новорічні міні-ялинки. Їх можна зробити самим з зеленого блискучого дощику, з кольорового паперу або картону, з пластикової пляшки, навіть з пір'я.

У створенні новорічного настрою важливо не тільки прикраса групи, але і дитячого майданчика. Так що, проявивши винахідливість, прикрашаємо ділянку дитячого саду сніговиком з пластикових пляшок. Для цього вам буде потрібно каркас у вигляді двох куль з дроту, на які закріплюються обрізані денця пляшок. Перед цим їх слід нанизати на волосінь у вигляді гірлянди. Якщо немає такої кількості білих пляшок, можна потім пофарбувати сніговика в білий колір фарбою з балончика. Кришки теж можна нанизати на волосінь і повісити на шию сніговикові у вигляді різнобарвного шарфика.


» » Як прикрасити дитячий сад?