Як зав'язувати шийну хустку?

Фото - Як зав'язувати шийну хустку?

Елегантним аксесуаром для різних комплектів одягу в будь-яку погоду може стати шийну хустку. Він ідеально доповнить, як чоловічий, так і жіночий комплект одягу. Шийну хустку виготовляють з натурального шовку, тонкої вовни або бавовни. У зв'язку з цим до нього застосовна лише ручне прання з використанням м'яких миючих засобів. Залежно від того, як зав'язувати шийну хустку, можна змінити свій образ від елегантного і романтичного до зухвалого і непередбачуваного. І все це цілком реально зробити, розташовуючи в гардеробі всього одним екземпляром даного аксесуара. Ви можете знайти більше сотні способів того, як правильно зав'язувати шийну хустку. Розглянемо основні вузли, які підходять для чоловіків і неповторні варіанти для жінок.
Як зав'язувати жіночий шийну хустку

Перший спосіб

Цей варіант хороший для жінок з середньою довжиною волосся. Повертаєте хустку виворотом до тіла і заводите його за шию. Попереду зав`язуєте хустку вузлом так, щоб його кінці лежали один на одному. З них утворювалися петлю і стягуєте у вузол бажаного розміру. Після чого зав`язуєте кінці на шиї ззаду.

Другий спосіб

Цей елегантний варіант підійде для жінки будь-якої комплекції і зростання. Він дивно простий у виконанні. Надягаємо хустку на шию так, щоб при цьому його кінці розташувалися спереду на одному рівні. Беремо спеціальну пряжку або будь-яке невелике красиве кільце і протягуємо в обраний елемент обидва кінці. Вузол готовий. При цьому розташування пряжки можна легко регулювати як вам подобається.

Третій спосіб

Даний варіант дозволить створити романтичний, ніжний образ. Він вдало підійде під верхній одяг. Складаєте хустку по діагоналі в трикутник. Після чого накидаєте його на шию таким чином, щоб кінці залишилися звисати за спиною. Перехрестивши, заводьте їх вперед. Потім зав`язуєте акуратний вузол. Кут хустки розправляє і укладаєте акуратними складками.

Четвертий спосіб

Цей варіант ідеальний для власниць короткого волосся або гладких зачісок. Хустку необхідно накинути на шию кінцями вперед. Потім, за допомогою обох рук, закрутити його в тугий джгут. Після чого обертаємо його навколо шиї так, щоб у підсумку ззаду залишилися короткі кінці. І зав'язуємо їх вузлом.

П'ятий спосіб

Такий незвичайний варіант підійде для різної довжини волосся. Хустка накидаєте на шию, залишивши кінці спереду асиметрично один одному. Зав`язуєте їх в одинарний вузол. Потім, притримавши короткий кінець, обертається довгим підставою хустки і зав`язуєте кінці ззаду. Розправивши витки, розподіліть їх рівномірно.

Як зав'язувати чоловічий шийну хустку

Перший спосіб - Аскот


Для цього варіанту використовується класичний чоловічий шийну хустку. Аскот був винайдений в стародавній Англії. Його пов'язували на урочисті прийоми та формальні зустрічі. Він є найбільш простим у виконанні вузлом серед чоловічих варіантів.

Необхідно накинути хустку на шию так, щоб кінці залишилися спереду на одному рівні. Потім правий кінець закладається знизу за лівий і протягується в горловий кільце. Протягнуто кінець розправляється і поєднується з другим. Вузол укладається попереду ворота сорочки, а кінці ховаються під нею.

Другий спосіб - фуляр

Для цього варіанту використовується шийний чоловічий хустку шириною в 10 см і довжиною в 1 м. У відповідності з сучасними модними тенденціями він може бути самих яскравих забарвлень. Надягають такий хустку на неформальні зустрічі під глибокі піджаки і в'язані кардигани.

Необхідно накинути хустку на шию, розташувавши його кінці спереду і перехрестивши їх на грудях. Потім потрібно закласти правий кінець знизу за лівий. Обернути їм його і знову заклавши, протягнути в горловий кільце. Після чого протягнути захоплений кінець в петлю, щоб в області ворота утворився вузол. Кінці необхідно розправити, укласти один паралельно іншому і заховати їх під жилет. При бажанні їх можна закріпити брошкою.

Третій спосіб - пластрон

Даний варіант закриває не тільки шию, але й частину грудей. Такий вид вузла зараз популярний для носіння нареченим на весіллі. У підстави його прийнято закріплювати шпилькою або брошкою.

Необхідно накинути хустку на шию і кінці розташувати спереду паралельно один одному. Потім перехрестити їх. Заклавши правий кінець за лівий знизу, протягнути його в горловий кільце. Кінці необхідно розправити і поєднати на грудях. Після чого обертаємо знизу верхній навколо нижнього. У вийшла петлю протягуємо захоплений кінець і затягуємо вузол. Розправляємо кінці, зводимо, заколюємо брошкою або шпилькою і ховаємо під жилет.


» » Як зав'язувати шийну хустку?