Як зробити зачіску черепашка?

Фото - Як зробити зачіску черепашка?

Зачіска на середні і довгі волосся, відповідна і для урочистого заходу, і для щоденного використання, елегантна, сексуальна, що дозволяє проявити фантазію і підкреслити індивідуальність. Це все про одну зачісці, яку називають по-різному - черепашкою, твістом, французькою пучком. Волосся, зібране на потилиці в акуратний валик, звільняють шию, візуально подовжують силует.

Класична черепашка

Варіантів, як зробити зачіску черепашка, безліч. Зупинимося на класичному способі. Волосся, оброблені складом для укладання (мусом, пінкою або гелем) або злегка зволожені, потрібно розчесати, зачесати назад. Можна заколоти широку пасмо, взяту з чола, невидимкою. Потім треба зібрати волосся ззаду у хвіст, але не зав'язувати його і не скріплювати гумками, згорнути волосся в джгут і укласти петлею на голові. Після цього потрібно закріпити джгут шпильками або шпильками і прибрати вибиваються волосся і пасма всередину вийшла мушлі.

При необхідності зачіску можна закріпити лаком для волосся, він додасть їй міцність і блиск. Засіб для укладання використовується те, до якого ви звикли.

Для полегшення роботи можна заколоти невидимками волосся після того, як зібрали їх в пучок, але ще не поклали на голові. Кучеряве волосся до початку укладання краще пропрасувати праскою, випрямляючи і надаючи їм гладкість і блиск. Повсякденні зачіски допускають якусь недбалість, вибилися волосся і прядки, нерівності укладання. Така зачіска виглядає так, як ніби ви тільки піднялися з ліжка.


У глянсових журналах можна подивитися, як виглядає зачіска черепашка. Фото зірок, що використовують цей спосіб укладання волосся, дуже багато.
Ракушка з довгого волосся

Красиво виглядає зачіска черепашка на довгому волоссі. Різноманітність виконання залежить тільки від вашої фантазії. Можна розташувати черепашку на голові в різних напрямках. Якщо залишити окремі пасма і, закрутивши їх в локони, укласти поверх або поруч з основною черепашкою, петлею або вісімкою, то зачіска буде виглядати складніше, об'ємніше.

Можна волосся чубчика укласти разом з основним валиком, а можна розібрати на окремі пасма, завити на плойки, закріпити поруч з ним. Якщо залишити кілька пасом вільними від укладання з боків від особи або при укладанні валика, кінчики волосся не ховати, а вивести назовні і хвіст просто розчесати, то зачіска буде виглядати по-новому. Використання прикрас для волосся - ще один спосіб урізноманітнити твіст, надати урочистість.

У перший раз зачіска черепашка своїми руками може не вийти. Поекспериментуйте, і ви навчитеся швидко укладати волосся будинку. Зачіска настільки популярна, що створюють майстер-класи з способам її укладання. На питання про те, як зробити зачіску черепашка, відео записують з покроковими інструкціями.

Проста і нехитра укладання волосся хороша як сувора зачіска на кожен день. Якщо ви додасте трохи фантазії і крапельку творчості, то з черепашки може вийти вечірня, урочиста і оригінальна зачіска.


» » Як зробити зачіску черепашка?