Як зробити легкі зачіски?

Фото - Як зробити легкі зачіски?

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся підкреслювали всі ваші достоїнства, то за ними потрібно постійно ретельно доглядати. Якщо, крім живих і красивих волосся, у вас буде карколомна зачіска, то, повірте, ви завжди будете в центрі уваги. Невелика кількість косметичних засобів і витрачені кілька десятків хвилин, допоможуть вам отримати гарну зачіску. Давайте розглянемо різні варіанти, як зробити легкі зачіски в домашніх умовах.
Зачіски для довгого волосся

Якщо у вас красиві довгі локони, і ви хочете помітно змінити свій щоденний образ, то зробити це можна кількома способами. Найшвидше зробити недбалу укладку, яка буде виконана в максимально природному стилі. Він зможе підкреслити вашу натуральну красу. Найголовніше в процесі створення такої зачіски - це не переборщити із засобами укладання.

Фото - Зачіска для довгого волосся

Щоб зробити легкі зачіски для довгого волосся, нам доведеться вдатися до допомоги лаку для волосся і мусу для укладки. Також нам знадобиться кругла металева щітка і фен. Ретельно промийте волосся і висушіть їх, розчісуючи гребінцем з малою кількістю зубів. Тепер нанесіть мус і висушіть волосся остаточно за допомогою фена і круглої металевої гребінця. Таким чином, у вас вийде акуратна укладання, яку залишиться тільки закріпити за допомогою лаку для волосся. Якщо вам хочеться бути володаркою непрямих волосся, а широких хвиль, то можна скористатися допомогою прасування для волосся або електричних бігуді.

Зачіски для волосся середньої довжини

Найлегші зачіски можна зробити з волосся середньої довжини. Їх по-іншому називають універсальними. А все тому, що для них підходять, як зачіски на довге волосся, так і на короткі. Однією з найпростіших легких зачісок є багатошарова зачіска для волосся середньої довжини. Перед тим, як її робити, необхідно ретельно промити голову і висушити волосся, попередньо нанісши на них деяку кількість кондиціонера для волосся. Тепер залишається тільки ретельно висушити волосся за допомогою фена. Мус для волосся наносять на кінчики волосся до самої їх середини. Тепер, за допомогою фена, витягуємо окремі пасма від коренів до самої середини волосся. Таким чином, ми створимо додаткову обсяг, який додасть зачісці більшої оригінальності. Тепер нам залишиться тільки підкрутити кінчики в різних напрямках, надаючи тим самим природності зачісці.


Існує також і другий варіант зробити легкі домашні зачіски. Для цього нам знадобиться нанести на мокре волосся трохи мусу і підсушити за допомогою фена. Розчешіть волосся, але тільки по напряму вгору, а не вниз, щоб надати більший обсяг зачісці. Тепер зачешіте пасма збоку на верхівку і закрутіть їх у спеціальний вузол. Тепер вам залишиться тільки скропити зачіску сироваткою, яка додасть волоссю додаткового блиску.

Фото - Зачіска для волосся середньої довжини

Легкі зачіски в школу включають в себе і красиву екстравагантну зачіску. Нею може стати просто красивий і жіночний вузол. Перед тим, як починати укладання, помийте волосся і нанесіть на них трохи мусу. Розділити їх на кілька частин: одна в районі чубчика, а три інші по сторонах і ззаду. Тепер акуратно закручуйте кожне пасмо наверх і фіксуйте за допомогою шпильок. Зачіска готова, залишається тільки скропити її лаком.

Розглянемо ще один варіант легкої зачіски з закрученими пасмами. Розділіть ваше волосся на три частини. Центральну зберіть в хвостик і акуратно закрутіть навколо підстави. Тепер візьміть інші три пасма і закрутіть їх також в єдиному напрямку. Кінчики пасом закріпіть за допомогою невидимок навколо головного вузла. Також можна закріплювати кінчики волосся, а заплести з них косичку.

Таким чином, ми розглянули, як можна зробити легкі зачіски. Фото того, що повинно вийти, можна знайти в Інтернеті і на форумі обговорити, як простіше зробити ту чи іншу деталь в легкій зачісці. Легкі невимушені зачіски, з одного боку, додадуть вашому зовнішньому вигляду строгості, а з іншого, покажуть вашу індивідуальність.


» » Як зробити легкі зачіски?