Як зав'язати волосся?

Фото - Як зав'язати волосся?

Як красиво і швидко заплести волосся? Ця проблема особливо хвилює дівчат з довгим волоссям, так як на укладку йде дуже багато часу і терпіння. Існує безліч варіантів, як зав'язати волосся. Кіски, хвости, банти - всі ці зачіски досить прості.
Як зробити вузол або вісімку?

Ми розповімо вам, як красиво зав'язати волосся у вузол. Для цього приготуйте пінку для укладки, тонку гумку, гребінь і кілька невидимок. Нанесіть пінку по всій довжині волосся і зачешіте їх за допомогою гребеня на одну сторону. Далі необхідно розділити волосся на верхню і нижню частини. З двох цих пасом зробіть вузол і зав'яжіть гумкою. Потім зав'яжіть ще один вузол і гумку під ним. Гумку постарайтеся заховати під вузлом. Закріпіть зачіску невидимками. Гребенем начешіть трохи кінчики волосся. Ця зачіска виглядає дуже романтично на волоссі будь-якого кольору.

Якщо у вас волосся русяве, у вузол зав'язані вони можуть бути за допомогою гумки з яскравою прикрасою. Темноволосим дівчатам підійде прикраса зі стразами, а блондинки можуть закріпити у вузол шпильку з декоративною квіткою.

Робимо бант

Останнім часом дуже модним стало заплітати волосся у хвіст-бант. Візьміть будь-який засіб для укладання волосся і нанесіть його на прикореневу область. Зробіть невеликий начісування і зберіть волосся на маківці у вигляді пучка за допомогою гумки. Можна закріпити його трохи набік - так буде виглядати дуже оригінально. Потім його необхідно пропустити через гумку ще раз, але не до кінця. Вийде вузлик. Його розділіть на дві частини, а вільні пасма відкиньте назад, акуратно подверніте і закріпіть невидимками. Сам бант можна приколоти шпильками і зафіксувати лаком.

Класичний хвіст

Коли рано вранці немає часу на створення зачіски, можна зробити хвіст, зав'язаний волоссям. Він підійде будь-якій дівчині. Такий хвіст виглядає дуже елегантно. Для цієї зачіски вам знадобиться гребінець, тонка гумка (бажано під колір волосся) і невидимки.


Добре розчешіть волосся гребінцем. Зберіть волосся у хвіст за допомогою гумки. З нижньої частини хвоста відокремте пасмо і акуратно обмотайте нею гумку. Кінчик пасма ховаємо в гумку і закріплюємо невидимкою. Зверху можете трохи побризкати лаком для укладання волосся.

Хвіст з хусткою

Також дуже цікавий спосіб - зав'язати волосся за допомогою хустки. Спочатку зробіть кінський хвіст. Хустку необхідно скласти уздовж до потрібної вам ширини і обкрутити їм пучок, а кінці можна з'єднати брошкою.

Петля

Зі звичайного кінського хвоста можна зробити підгорнутий хвостик (петлю). Коли зав`язуєте звичайний низький хвіст на другому перевороті дістаньте з гумки волосся тільки наполовину. Залишилися кінчиком обертають підставу хвоста і фіксують невидимками. Петлі надайте форму трикутника.

Також можна спочатку заплести французькі коси по обидві сторони голови, а потім з'єднати в один хвіст. Трохи творчості, і ваша зачіска будемо чарівна!


» » Як зав'язати волосся?