Як перефарбуватися в русявий?

Фото - Як перефарбуватися в русявий?

Мрієте повернутися до рідного кольору волосся або просто затіяли черговий експеримент зі своєю зовнішністю? Ми розповімо про те, як перефарбуватися в русявий представницям прекрасної статі з темними, світлим і рудим волоссям.
Як перефарбуватися блондинці

Перш ніж перефарбуватися з блондинки в русявий, потрібно підготувати волосся: Бажано тижні за 2 (а краще за пару місяців!) До процедури почати робити інтенсивні живильні відновлюють маски. Вони хоча б мінімально наситять волосся вітамінами, зміцнять їх.

Після цього можна відразу приступити до фарбування, а можна спочатку освітлити волосся за допомогою змивки (для фарбованих блондинок). Правда, такої необхідності в більшості випадків немає, адже ця процедура лише надасть додатковий негативний вплив на структуру волосся.

Вибираючи фарбу, однозначно відмовтеся від попелястих відтінків, які можуть дати ефект зеленці. Віддайте перевагу теплим русявим тонам. Фарбувальний склад краще вибирати з професійної тонуючої лінійки, причому краще, щоб кількість оксиду не перевищувало 2%. Цього буде достатньо, щоб отримати потрібний ефект і при цьому не надто травмувати волосся.

Якщо ви хочете перефарбуватися в світло-русявий відтінок, то, швидше за все, потрібно віддати перевагу більш темні кольори. Через деякий час фарба змиється, і на волоссі залишиться той самий світло-русявий.

Якщо ж ви плануєте перефарбуватися в темно-русявий, то вам регулярно (наприклад, кожен 1-2 місяці) потрібно буде оновлювати колір. Для цього ви будете наносити фарбу на корені, чекати потрібну кількість часу, а хвилин за 10-15 до змивки наносити фарбу по всій довжині волосся. У такому випадку ви поступово накопите у волоссі пігмент потрібного вам кольору і через час придбаєте бажаний тон.

Як перефарбуватися брюнетці і шатенці


Для того щоб перефарбується з чорного в русявий (або з каштанового), потрібно спочатку прибрати темний пігмент, присутній у волоссі. Залежно від того, наскільки темний тон був спочатку і наскільки світлий ви хочете отримати в результаті, може знадобитися кілька процедур.

  • Як і у випадку з переходом від блонда, потрібно підготувати волосся.
  • Придбайте змивку потрібної інтенсивності (для фарбованих темного волосся). Також може знадобитися освітлювач, якщо ваш природний колір темний.
  • Обробіть волосся смивкой за інструкцією. Після цього потрібно буде почекати днів 7-10 і тільки після цього повторити процедуру (якщо це необхідно).
  • Наступним етапом буде нанесення фарби бажаного відтінку.

Якщо відтінок натуральний, то смивка, можливо, не буде потрібно. Все залежить від типу вашого волосся, якості фарби та ін.

Як і у випадку з блондом, перефарбуватися з брюнетки в русяву в домашніх умовах буде дуже непросто. Будьте готові до того, що пасма після першої змивки придбають насичений рудий відтінок. Фарбування ж може вийти нерівномірним, якщо з окремих ділянок волосся фарбувальний пігмент буде видалений не до кінця.

Як перефарбуватися рудої

Щоб перефарбуватися з рудого в русявий, потрібно буде також скористатися смивкой (для видалення фарбувального пігменту), освітлювачем (для освітлення рідного темного тону) і фарбою русявого кольору.

Якщо процедура дала різко протилежний ефект, радимо негайно звернутися до професіоналів, так як намагаючись виправити ситуацію новими перефарбовування, ви можете остаточно зіпсувати волосся.

Також читайте нашу статтю Як перефарбувати волосся.


» » Як перефарбуватися в русявий?