Як стати русою?

Фото - Як стати русою?

Є кілька відтінків русявого кольору: темно-русявий (світлий шатен), середньо-русявий (темний блондин) і світло-русявий (середній блондин). А також колір може бути теплим або холодним. Завдяки різноманітності відтінків ви можете вибрати підходящий для вас відтінок русявого.

Поради: як стати русою

Русявого кольору волосся можна досягти шляхом знебарвлення, якщо волосся у вас темні. Але це може нашкодити волоссю. Є й інші способи освітлення волосся - це народні засоби і нестійкі фарбники. Вони, звичайно, не сильно освітлити, але зміна на пару тонів без шкоди для волосся гарантовано. Вибирайте такі кольори як світло-русявий, попелястий, і попелясто-русявий, але пам'ятайте, що професійний перукар підбирає фарби більш грамотно і знає технології змішування різних тонів, а також користується професійними фарбами для волосся. Ще один спосіб, як стати русою з брюнетки, скористатися більш щадним методом - виконання мелірування, а тільки після цього фарбування волосся в потрібний колір.

Якщо ви володарка світлого волосся, то, як з блондинки стати русою:

  • Колорування. Профарбовуються все волосся в різні відтінки. Це дасть багатогранність кольору і зоровий об'єм.
  • Стійке фарбування. Вибирайте щадні фарби, без перекису водню і аміаку.
  • Використання тонуючих засобів. Вони додадуть приємний відтінок вашого волосся (медового, карамельного відтінку або кольору кориці).

Як з рудою стати русою, є кілька шляхів:

  1. Якщо рижіни утворилася шляхом фарбування, то рекомендується зробити салонну змивку.
  2. Використання відтінкових бальзамів.
  3. Поступове мелірування.
  4. Фарбування.

Після висвітлення проводите курс відновного лікування за допомогою домашніх масок і спеціальних препаратів.