Що таке татуаж?

Фото - Що таке татуаж?

Пам'ятаєте, як у голлівудських фільмах часто буває: прокидається героїня з ранку, а в неї вже відмінний макіяж на обличчі. Хто з прекрасних дам не мріяв про подібне? Спеціально для тих, хто завжди хоче виглядати ідеально, але не бажає витрачати багато часу на перетворення, придумали таку штуку, як перманентний макіяж. По-іншому його ще називають татуаж. Не знаєте, що таке татуаж - не біда, ми вас зараз все розповімо.

Татуаж: що це

Татуаж - це косметична процедура, при якій у верхні шари шкіри спеціальною голкою вводиться фарба. Як зрозуміло з назви, технологія схожа з татуюванням. Тільки зазвичай татуаж робиться дуже короткою голкою і не входить так глибоко під шкіру. Тому перманентний макіяж робиться зазвичай не назавжди, як проста тату, а на 2-3 роки. При цьому регулярно необхідно його оновлювати - десь пару раз на рік - для того щоб пігмент не вицвітають.

На яких частинах тіла роблять татуаж

Зазвичай перманентний макіяж наноситься на обличчя. Так що жінкам не доводиться щоранку починати з олівців, тіней і контурів. І це, я вам скажу, принадність що таке! Татуаж брів, наприклад, позбавляє своїх власниць від постійного подрісовиванія лінії брів олівцем. До того ж, татуаж не тече під дощем, під час спеки і не залишає слідів на одязі. Татуаж на губах робить їх візуально більш спокусливими. А перманентний макіяж верхньої повіки надає очам глибину, підкреслює їх колір і виразність.