Що таке перманентний макіяж?

Фото - Що таке перманентний макіяж?

Наш зовнішній вигляд має для нас величезне значення. Безсумнівно, дівчата прагнуть виглядати краще не тільки для людей, які оточують їх, а й для себе самої. Найпростішим способом підкреслити достоїнства є макіяж.

Що таке перманентний макіяж в косметології

Перманентний макіяж - це коригування кольору і форми губ, брів і повік за допомогою мікроімплантаціі пігментів в шкіру. Передумовами медицини можуть бути придбані і вроджені дефекти.

Техніка перманентного макіяжу

Суть татуажу полягає в тому, що по намальованому контуру за допомогою голки у верхні шари шкіри вводять спеціальний барвник. На відміну від звичайної татуювання фарбувальні пігменти вводяться не так глибоко, що дозволяє макіяжу протриматися всього лише пару років. Залежно від складності роботи, сеанс триває приблизно 1 годину. У уникнення неприємних відчуттів майстер наносить на оброблювану ділянку шкіри знеболювальний гель. Процедура нанесення перманентного макіяжу виконується в умовах повної стерильності, за допомогою одноразових голок і витратних матеріалів. В кінці процедури на бласть впливу фахівець накладає крем, який заспокоює шкіру і має бактерицидну ефектом.


» » Що таке перманентний макіяж?