Що таке фуагра?

Фото - Що таке фуагра?

Досить гарна назва французького делікатесу - Фуагра (Фуа-гра). Однак не всі в цьому апетитному слові так райдужно і приємно. Принаймні, так порахують захисники тварин. Отже, що таке фуагра. Присвятимо статтю саме відповіді на конкретне питання. Способи приготування Ви можете пошукати в інтернеті, якщо захочете.
Фуа-гра: що таке і звідки

Основним виробником фуа-гра є Франція. Ці слова дослівно переводяться з французької як "жирна печінка". Причому переклад буквально передає сенс страви. Взагалі, фуа-гра прийнято називати печінку відгодованих гусака або качки, приготовлену спеціальним чином. Мабуть ключовим словом тут є - відгодовані. Так, перш ніж отримати печінку цих птахів, необхідно відгодувати їх за спеціальною системою.

Відгодівлю птахів для фуа-гра

Основна мета відгодівлі - отримання ненормально великий і жирної печінки, що є обов'язковим атрибутом фуа-гра. Печінка птахів деколи перевищує нормальні розміри в 10 разів. Зрозуміло, що за своєю природою птиці стільки їсти не буде, розуміємо це. Птахи піддаються насильницькій годівлі, а тому зустрічається критика серед захисників тварин.

Фото - Що таке фуагра?

Годування ділиться на 3 етапи:

  1. У перші чотири тижні пташенята живляться нормально, тобто природно для їхньої природи. Мета полягає просто в швидкому зростанні пташеня.
  2. Далі чотири тижні (тобто до восьмого тижня життя) птиці обмежуються в русі, щоб знизити витрату калорій. Птахів поміщають в клітини і починають рясне годівля їжею, багатою крохмалем і білками. Мета в тому, щоб птахи росли з перевищення норми.
  3. І з 8-10й тижня починається так званий гаваж - період насильницького примусового годування. Процедура досить неприємна: прямо в глотку птахам, за допомогою спеціальної трубки (12,5 см), скидається 1.8 кілограмів зерна (найчастіше це кукурудза). Така кількість перевищує норму в десять разів. Триває етап насильницького вигодовування 2-3 тижні.

Фото - Що таке фуагра?

Коли відгодовування закінчується, птахів забивають. Мета - печінка, з якої будуть готувати, можливо, смачна страва Фуа-гра.

Вражаючим буде дізнатися наочно, що таке фуагра. Фото в інтернеті, проте видадуть Вам обидві сторони: красиві апетитні страви і життя птахів, які "працюють" на виробництво оного.

Фото - Що таке фуагра?


» » Що таке фуагра?