Що таке фрукт?

Фото - Що таке фрукт?

Фрукт перекладається з латинської мови як "плід". Тобто можна сказати, що фруктом вважається їстівний плід, який росте на дереві або чагарнику. Думаю багатьом цікаво дізнатися, що таке фрукт? Під фруктом слід розуміти м'ясисту частину рослини, що розвивається з квітки.

Фрукти чи все ж овочі

До фруктам відносять м'ясисті фрукти, що містять насіння. Наприклад, апельсини, яблука, ягоди, дині. Виділяють також кісточкові фрукти: слива, вишня та інші. Крім того, до фруктів відносяться також сухі фрукти: горіхи, боби, горох.

Існує велика плутанина в тому, що слід вважати фруктом, а що овочем. Те, що ми звикли вважати овочем, з біологічної точки зору може відноситися до фруктів, і навпаки. Наприклад, огірки, томат, горох і кукурудза, насправді, те, що відноситься до фруктів. Ви будете здивовані, але горіх також формально відносять до фруктів. Плутанина з томатом сталася через те, що рослина томата відноситься до трав'янистих рослин, а не деревах. Ми звикли вважати, що фрукти обов'язково повинні бути солодкими, але насправді це не так.

Овочами прийнято називати їстівну частину трав'янистих рослин. До них відносять: салат, морква, буряк, цибулю, селеру та інші. Чим відрізняються фрукти від овочів? Основною відмінністю є наявність насіння. Якщо насіння, присутні то перед вами фрукт, а якщо їх немає, то овоч.

Як відрізняти фрукти та овочі

Щоб уникнути плутанини, слід відносити до фруктів плоди, що містять насіння. Якщо плід не містить насіння, то його слід віднести до овочів. Незалежно від розмежувань овочів і фруктів, в їжу людині потрібно вживати як фрукти, так і овочі, щоб зберегти здоров'я на довгі роки і завжди відмінно виглядати.


» » Що таке фрукт?