Яких змій їдять?

Фото - Яких змій їдять?

На сьогоднішній день в кулінарії налічуються тисячі різних як повсякденних, так і екзотичних рецептів. Зараз мова піде про таких плазунів, як змії. Про них складають багато легенд, які говорять про те, що таку «смакоту» можна їсти. Чи правда це? Зараз ми поговоримо про те, яких змій їдять, а яких ні.

Змії для їжі

Відповідь на поставлене питання буде позитивний, змій можна їсти. Причому їдять і отруйних, і неотруйних. З цієї самої причини не будемо складати довгий список, єдині змії, яких не їдять, - морські. Традиція вживання змій в їжу прийшла в Європу зі Сходу. Найсмачніші змії - молоді. Особливу перевага віддається королівську кобру.

Страви із змій

У сучасних дорогих ресторанах є різноманітне меню цих істот. Наприклад, страви з гадюки, гримучої змії та багатьох інших. Для приготування змії потрібно обезголовити її, зняти шкуру і розпатрати. Після цього тушу змії промивають і нарізають невеликими шматочками. Щоб м'ясо вийшло делікатним і м'яким, його замочують у сухому вині, а потім смажать у підсоленому маслі.

У багатьох рецептах сказано, що змеятіну обвалюють у борошні, як і рибу, але за традицією необхідно обвалювати змію в рисовому борошні. Смажиться вона досить швидко, приблизно 4-5 хвилин, після утвориться золотава скоринка, яка свідчить про готовність блюда.


» » Яких змій їдять?