Що таке веб?

Фото - Що таке веб?

Слово «веб» часто використовують для позначення всесвітньої павутини, тобто Інтернету, а ще використовують абревіатуру Спробуємо розібратися, що таке веб. 

Веб - це Всесвітня Система, яка надає доступ до пов'язаних між собою документів, що знаходяться на різних комп'ютерах, підключених до Інтернету. Всесвітня павутина складається з мільйонів веб-серверів, які розташовані по всьому світу. Веб-сервер - це програма, яку використовують для передачі даних на підключених до мережі комп'ютерах.
Поняття сайту

Зрозумівши, що означає веб можна не приділити уваги і такого поняття в Інтернеті як веб-сайт. А що таке веб сайт?

Сайт - це об'єднання електронних документів або файлів приватної особи або організації в мережі, які знаходяться під одним ім'ям або адресою. Сайти є частиною веба. У них об'єднується інформація світової спільноти в єдине ціле. Веб-сайт може перебувати як на одному, так і на декількох серверах.

Перший сайт з'явився в 1990 році, він був створений Тім Бернесом-Лі. На ньому була розміщена інформація про нові технології WWW, а також принципи установки браузерів і серверів.

Поняття сторінки сайту

Крім такого поняття як веб-сайт, існує ще поняття веб-сторінка. Більшість джерел всесвітньої павутини являють собою гіпертекст. А тепер давайте розберемося, що означає веб сторінка?

Веб-сторінка називаються гіпертекстові документи, які знаходяться у всесвітній павутині. У свою чергу кілька веб-сторінок, які мають спільну тему, дизайн, пов'язані між собою посиланнями, знаходяться на одному веб-сервері, і називають веб-сайтом. Для того щоб подивитися або завантажити веб-сторінку, створені спеціальні програми, які називаються браузерами. Всі ці поняття взаємодіють між собою.

Кожен з нас може мати свою сторінку в Інтернеті, вона може бути як окремим веб-сайтом, так і сторінкою в складі іншого сайту. Ім'я сайту залежить від доменного імені. Послуги з розміщення сайтів в мережі Інтернет називаються хостингом.

Інтернет - джерело знань

Сьогодні всесвітня павутина є джерелом інформації для кожного з нас. Кожен сайт містить корисну інформацію, яка допомагає нам розвиватися. Адже на багато питань ми шукаємо відповіді саме в інтернеті. Сьогодні за допомогою інтернету ми можемо купити щось, навіть не виходячи з дому. Не можна забувати і про таку корисну річ, яку надає нам інтернет, як спілкування. Адже саме за допомогою нього ми можемо поспілкуватися з людиною, яка знаходиться в сотнях або тисячах кілометрах від нас. Інтернет сильно змінив наше життя на краще!


» » Що таке веб?