Як читати твіттер?

Фото - Як читати твіттер?

В останні роки популярність соціальних мереж досягла неймовірних масштабів. Одним з найбільш популярних спільнот у світі є Твіттер (Twitter). Цей сервіс дозволяє ділитися з друзями фотографіями і невеликими замітками до 140 символів.

Ті, хто давно користуються цією соціальною мережею, вміють не тільки розміщувати свої записи, але і читати чужі. У тих, хто тільки починає користуватися Твіттером, може виникнути труднощі з тим, як читати Твіттер когось із друзів або відомих особистостей.

Щоб не загубитися у величезному числі записів в Твіттері, використовуйте наступні інструменти.
Твіти на особистій сторінці користувача

У кожного користувача Твіттера є своя сторінка, на якій публікуються його записи. Перейти на неї можна, запровадивши пряме посилання на сторінку користувача в адресний рядок браузера або клікнувши на ім'я користувача в своїй стрічці або стрічці когось із друзів.

Пошук по сайту

На сайті є спеціальна пошукова рядок, який дозволяє шукати людей, фотографії, відеозаписи, новини або стрічки із згадкою конкретної людини або предмета. Можна шукати твіти та з певними заданими параметрами, ввівши відповідні команди:

  • «Запит» since: «дата» - видасть результати пошуку всіх записів, пов'язаних з вашим запитом, починаючи із зазначеної дати;
  • «Запрос1» OR «запрос2» - видасть записи зі згадуванням як кожного з запитуваних ключових слів окремо, так і ті записи, в яких вони згадувалися спільно;
  • from: «ім'я Twitter-користувача» - будуть показані всі твіти зазначеного користувача;
  • near: «місце» - знайде твіти, відправлені з певного місця. Якщо ж додати ще команду within: «відстань», то можна позначити, в якому радіусі від вказаного місця слід шукати.

Пошук за допомогою хештегів

Хештеги - спеціальні мітки, за допомогою яких користувачі соціальних мереж групують тематичні повідомлення. Записи можуть бути пов'язані з якимись конкретними подіями (# Sochi2014, # Cannes2014), людьми (#amywinehouse), предметами (#BerlinWall), абстрактними явищами (#love, # зима) і т. Д.

Освоїти дану соціальну мережу також допоможуть статті:


» » Як читати твіттер?