Як дізнатися, хто відвідував мою сторінку в контакті?

Фото - Як дізнатися, хто відвідував мою сторінку в контакті?

У соціальній мережі «ВКонтакте» зареєстровано мільйони користувачів, існує величезна кількість груп, зустрічей, додатків, на сторінки яких ми заходимо зі свого аккаунта. Абсолютно логічно, що всім стало цікаво дізнатися, хто часто відвідує його сторінку в контакті, і які найбільш відвідувані сторінки в контакті є у нього. Все це можна дізнатися, причому досить легко!
Хто відвідує мою сторінку

Окремої функції гостей в контакті не існує. Знати, хто відвідував мою сторінку в контакті, приємно. Але зовсім не хочеться, щоб інші користувачі бачили, як часто Ви заходите до них.

Можна подивитися, хто більше і частіше за все заходить на вашу сторінку з числа друзів і гостей, за допомогою програми «Мої гості і Шанувальники». Подивитися гостей за допомогою цього додатка можна через графу «Мої гості». Проте в ній позначаться тільки ті гості, які залишили свій «слід» на Вашій сторінці: поставили лайк, прокоментували запис і т.д. Ті ж, хто заходив на вашу сторінку в контакті просто для перегляду вашого профілю, що не відобразяться в даному списку. Якщо хочете зловити побільше гостей, можна встановити пастку на свою сторінку в контакті або на свій особистий сайт. Для цього необхідно скопіювати посилання на додаток і вставити її в зручне місце на своїй сторінці або на іншому сайті. Цікаві обов'язково подивляться, а отже, потраплять в список гостей в цьому додатку. Попереджаємо, що останнім часом в додатку можуть виникати неполадки щодо всього того, що стосується гостей. Тому отримати точну інформацію про них вдасться не завжди.

Набагато простіше і цікавіше переглядати через це додаток своїх шанувальників і шанувальниць. Що це таке? З числа наявних у Вас друзів будується піраміда найбільш зацікавлених Вами в контакті і Вашої сторінкою. Найактивніші будуть перебувати на трьох перших місцях, менш активні - в низу піраміди. За допомогою програми Ви можете окремо подивитися як шанувальників, так і шанувальниць за 1 місяць, 3 місяці або за весь час. Також можна переглянути шанувальників і шанувальниць разом з тим же тимчасовим мітках.

Додаток «Друзі. Усі Ваші ГОСТІ! »Діє за схожим принципом. За допомогою нього Ви дізнаєтеся все необхідне і вже не будете запитувати: «Хто відвідував мою сторінку в контакті?». Щоб зловити гостей, також необхідно розмістити посилання-пастку у себе на сторінці. За допомогою цієї програми Ви зможете простежити, хто найбільш товариський з Вами через функцію «Шанувальники». Правда, в цьому додатку можна розділити друзів і окремо подивитися шанувальників і шанувальниць.

Часто відвідувані сторінки в контакті


Якщо Вам хочеться дізнатися, які сторінки в контакті Ви найчастіше відвідуєте, то можна просто уважно вивчити, як будується Ваша сторінка. Наприклад, тепер Ваші друзі виставлені в черговості від найактивніших (тих, з ким Ви частіше контактуєте, і тих, хто з вами частіше контактує) до самих неактивних. Таким чином, сторінки тих друзів, які знаходяться на початку, Ви відвідуєте найчастіше, і найбільше спілкуєтеся саме з цими людьми. Якщо це не так, то Ви найчастіше переглядаєте матеріали, посилання, замітки і т. Д. Саме цих людей.

Ви можете відкрити свій список груп. Ті групи, які будуть вище в списку, Ви відвідуєте частіше за інших. Також чим більше учасників у групи, тим вона більш популярна і відвідувана.

Через вкладку «Програми» Ви зможете побачити найбільш популярні додатки серед учасників сайту «ВКонтакте».

Список відвідуваних сторінок в контакті

Останнім часом на сайті з'явилася нова функція «Список відвідуваних сторінок». Це дуже зручно для тих, у кого багато друзів, паблік і груп, але частіше необхідні лише деякі з них. Цей список дозволяє в невеликому віконці показати ті сторінки, які Ви відвідуєте найчастіше або в яких найбільш потребуєте. Для цього необхідно перемістити курсор в полі «Пошук» у верхній частині сайту. Ви побачите, що випадає друзів, на початку якого будуть ті, хто найбільш цікавий для Вас. Починаючи вводити назву групи, паблік або певної людини, Ви автоматично будете отримувати найбільш підходящі для Вас результати. Список дуже зручний у застосуванні, а навчитися ним користуватися не складає особливих труднощів.


» » Як дізнатися, хто відвідував мою сторінку в контакті?