Як зібрати гроші?

Фото - Як зібрати гроші?
Дивіться відео

Як зібрати гроші?

Якщо ви задумали провести благодійну акцію, то найкраще скористатися сайтом money.yandex.ru. Багато людей не знають про таку можливість, тому зараз детально розберемо, як зібрати гроші.

Правила збору

Для того щоб таким чином зібрати кошти, необхідно пройти кілька етапів.

Гаманець


Перше, що необхідно зробити, це зареєструватися на порталі Яндекс.Деньги і створити новий гаманець. Для цього на головній сторінці "Яндекс.Деньги" натисніть "Увійти" - "Реєстрація" і придумайте дані для реєстрації: логін, пароль, платіжний код. Після того як ви введете свої дані, вам на вказаний номер телефону прийде смс-повідомлення з кодовим номером. Введіть його в спеціальне поле. Повіривши свої дані, можна натиснути «Відкрити рахунок», і ви отримаєте свій платіжний номер гаманця. Крім того, для входу в систему можна скористатися однією зі своїх соціальних мереж.

Підключення прийому платежів

Зайдіть на сайт під своїми реєстраційними даними та виберіть вкладку «Як приймати Яндекс Деньги». У переліку необхідно клікнути по вкладці «Створити форму для збору коштів». У вікні, вкажіть такі дані:

  • суму;
  • мета збору коштів;
  • ваші дані;
  • сайт.

Після того як ви натиснете «Створити», ви отримаєте код, який необхідно розмістити на головній сторінці вашого сайту, і будь-яка людина зможе пожертвувати гроші. Також посилання можна розмістити і на вашій сторінці в соціальних мережах.

Створення акції

В усіх соціальних мережах можна створити акцію. Вам необхідно в рядку пошуку ввести «Збирайте гроші» і вибрати необхідний додаток з позначкою Яндекс.Деньги. Виберіть «Створити акцію», і ви будете "перекинуті" на сторінку Яндекс.Деньги, де необхідно ввести платіжний пароль для підтвердження доступу до рахунку. Якщо ви все зробите правильно, ви повернетеся в додаток в соціальних мережах, де необхідно створити акцію, тобто заповнити всі запропоновані поля (додайте опис акції, дату початку / кінця акції, відео / фото, сайт, суму, яку необхідно зібрати). Опублікуйте акцію і розкажіть про це всім своїм друзям і попросіть їх зробити репост.

Засоби поза Яндекс.Деньги

Якщо люди, які хочуть пожертвувати кошти, не зареєстровані на сайті, то поповнити ваш гаманець можна за допомогою терміналів і систем переказів, а також в офісі «Евросети». Вам необхідно повідомити номер свого гаманця і підказати їм найзручніший для них спосіб переказу грошових коштів. Крім того, гроші можна збирати і на спеціальних заходах. При цьому можна скористатися рідером, який можна замовити, подавши заявку на сайті Яндекса в спеціальному вікні. Підключивши даний пристрій до смартфону, ви зможете переказувати кошти з карт на ваш рахунок.

Реклама

Не забувайте також рекламувати свій захід, додавати коментарі і цікаві замітки і ділитися ними з друзями та передплатниками в соціальних мережах. Також можна створити розсилку на e-mail з проханням допомогти вам у проведенні заходу та зборі коштів. Ще можна роздрукувати листівки: роздавати їх людям на вулиці або класти в поштові скриньки. Якщо ви знаєте яку-небудь знаменитість, попросіть її допомогти вам у проведенні акції, записавши коротке відеозвернення. Найголовніше для успішного проведення акції - збір коштів, тому можна використовувати всі шляхи для цього.

Переведення в готівку коштів

Після того як вся сума буде зібрана, їх необхідно перевести в готівку. Існують різні способи:

  • покупки в інтернет-магазинах. Ви можете відразу оплатити цікавить вас з рахунку Яндекс.Деньги;
  • переказ на карту. Також кошти можна перевести на будь-яку карту або рахунок по всьому світу, а після цього перевести в готівку їх у банку або банкоматі;
  • карта Яндекс.Деньги. Дана карта дозволяє безпроцентно переводити кошти з рахунку і використовувати їх скрізь, де приймають картки Master Card. Також можна зняти гроші з картки в банкоматі, але в такому випадку доведеться заплатити комісію;
  • системи грошових переказів. Ще можна скористатися системою грошових переказів - Яндекс.Деньги співпрацює з багатьма банками як у Росії, так і за кордоном.

Більш детальну інформацію про зняття коштів можна дізнатися на офіційному сайті money.yandex.ru.


» » Як зібрати гроші?