Як виграти суд?

Фото - Як виграти суд?

Поговоримо ж про те, як виграти суд, від яких взагалі факторів залежать результати судових процесів. Переважна кількість сучасних людей чомусь вважають, що результати залежать від "правоти" відповідача або позивача, від красномовності адвокатів. Інші ж являють собою діаметральну протилежність і свято вірують в непорушну корумпованість сучасних суден. Розглянемо ж все по порядку.
Правота учасників

Хто правий, хто винен? Здавалося б, з'ясувати це неважко, керуючись чинним кодексами. Але правда при цьому у кожного своя, а вирішується все в ході процесу. Сучасні суду орієнтуються далеко не тільки на чинне законодавство, що регулює конкретні галузі відносин. Існує ще Процесуальний кодекс. Висловлюючись більш звичною мовою, надмірно важливі не тільки одні посилання на закони, докази та аргументи. І це значним чином розмиває відповідь на питання про те, як вигравати в суді. Величезне значення має правильне дотримання процедури. Завдяки цьому першокласні адвокати без проблем розбивають найміцніші аргументи опонентів, доводячи, що ці аргументи подаються з порушеннями встановлених процедур.

Красномовність адвоката

Згідно з американськими кінофільмів, адвокати високого рівня вимовляють пафосні довгі промови, володіють чітким планом, як виграти справу в суді від його початку і до кінця. До нашої дійсності все це не має ні найменшого відношення. Звичайно, вміння переконати - це непогано, але ж в нашій країні переконувати потрібно не присяжних, а досвідченого суддю. Не дивно, що чим вище серйозність питання, тим меншу роль у ньому грає адвокатське красномовство.

Корумпованість

Те, що в країні процвітає корупція, в наш час вже не заперечує навіть її уряд. Рівень беззаконня нині змушує людей вдаватися до таких, здавалося б, дурним і безглуздим діям, як містичний змову. Щоб виграти суд цього, звичайно ж, недостатньо, якщо міркувати реально. Але в цій ситуації не все так вже й запущено. Ніякої суддя не стане ризикувати заради справи з малої "ціною питання". У таких випадках точно вже не знадобляться змову чи молитва. Щоб виграти суд невеликого масштабу ніхто не буде також і пропонувати незаконні методи вирішення виниклих проблем. Навіть у тому випадку, коли Ви будете судитися з державною структурою. Не варто зберігати впевненість, що суди ніколи не йдуть проти державних органів. Насправді це зовсім не так.


Крім того, наша вітчизняна судова система досить складна, вона володіє своєю ієрархією. У будь-якому випадку можна буде подати відвід, апеляцію, або ж скаргу. До того ж, про корумпованість системи говорити найбільше люблять нечистоплотні адвокати.

Результати

У реальній дійсності кінцеві результати більшості судових процесів залежать тільки від наполегливості, професіоналізму і розуму. Будь-які факти можна інтерпретувати різними чином, адже наше законодавство досить суперечливо. Справа вести потрібно грамотно. До речі, відповідаючи розумної відповіді на питання про те, чи можна обійтися без адвоката, є той, який свідчить, що без адвоката - можна, а без грамотно проведеного процесу - зовсім не можна. Крім того, часто буває ще не остаточним той факт, що позивач або відповідач виграв суд. Що далі? Так може бути багато чого, починаючи від апеляцій і до різноманітних Ухилення від виконання постанов суду.

Не секрет, що в нашому житті чимало залежить від удачі, але ж і сподіватися виключно на неї - безвідповідально і наївно. Чим більшими будуть грамотність і відповідальність, тим більшими виявляться і шанси на беззаперечний успіх.

Деякі важливі моменти

  1. Текст позову або заяви не повинен бути надто вже багатослівний, бажано включити в нього посилання на безпосередні закони. У підсумковій частині чітко пропишіть свої вимоги, а також продублюйте їх в шапці заяви. Простежте за тим, щоб задоволення цих вимог було передбачено чинним законодавством.
  2. При зверненні до судді за допомогою, записавшись на прийом, слід вести себе скромно, шанобливо і стримано. Безпосередньо в день судового засідання приходьте раніше і підготуйтеся морально. Лайка або суперечки з опонентами ні в якому разі не будуть плюсами під час очікування.
  3. Вимкніть мобільний телефон. Зберігайте спокій і уважність під час засідання, робіть в блокнот нотатки.
  4. Не забудьте, що до судді необхідно звертатися "Ваша честь". До іншим учасникам звертайтеся по імені-по батькові. Свою позицію, яка викладена попередньо в судновому заяві, викладайте ясно і чітко, розважливо відповідаючи на запитання.

На завершення нашої розповіді залишається тільки побажати всім хто прочитав удачі в досягненні справедливості по своєму конкретному та особовому непростого судового розгляду.


» » Як виграти суд?